Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nejat İşler'den iyi haber

17 Ocak'tan bu yana yoğun bakımda tedavi gören Nejat İşler’in doktorundan iyi haber geldi.

Giriş Tarihi: 30.1.2014 12:11 Güncelleme Tarihi: 30.1.2014 17:33

22 Ocak 2014, Çarşamba gününden itibaren Acıbadem Maslak Hastanesi Yoğun Bakım Servisi'nde tedavi gören oyuncu Nejat İşler'in sağlık durumuyla ilgili Başhekim Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, sevindirici gelişmeleri aktardı.

Çuhadaroğlu, "Nejat İşler'in yoğun bakım servisindeki tedavisine devam edilmektedir. Yapılan sağlık değerlendirmesi sonrasında hastamızın solunum cihazından ayrılarak, solunum desteğinin maske ile sürdürülmesine karar verilmiştir. Hastamız, solunum cihazına bağlı olmadığı için ailesiyle, yorucu olmayan kısa konuşmalar yapabilmektedir.

Ayrıca çoklu organ yetmezliği sorunu şu aşamada ortadan kalkmıştır. Ancak solunum cihazı desteği olmadan yürütülen tedavisi, bir süre daha yoğun bakım servisinde sürdürülecektir.

Yoğun bakım servisindeki uygulamaya dair daha önceki açıklamalarımızda da dile getirdiğimiz konuyu bir kez daha belirtmek isteriz; tedavinin hassasiyeti nedeniyle hastamızın tedavi sürecinde, yoğun bakım servisine anne-babası ve kardeşi dışında ziyaretçi kabul edilmemektedir. Yoğun bakım servisi kuralları gereği uygulanan ziyaretçi kısıtlaması konusunda yakınlarının ve sevenlerinin anlayışını rica ediyoruz.

İşler'in sağlık durumuyla ilgili gelişmeler oldukça kamuoyunu bilgilendirmeye devam edeceğiz." dedi.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nejat İşler'den iyi haber
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN