Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın magazin bombaları

Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.com.tr'ye değerlendirdi. İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

Giriş Tarihi: 15.2.2014 13:46 Güncelleme Tarihi: 15.2.2014 14:17
FULYA UGAN / Sabah.com.tr

ÇAĞATAY İLE SERENAY'IN İLİŞKİSİ PARAVAN MI?

Adı rol arkadaşı Çağatay Ulusoy'la anılan Serenay Sarıkaya'nın hâlâ eski sevgilisi Murat Süğlün'ün evinde kaldığı ortaya çıktı. Evli ve çocuklu Süğlün'den ayrıldıktan sonra Ulusoy'la birliktelik yaşamaya başlayan Sarıkaya, kirasını Süğlün'ün ödediği Levent'te bulunan bir rezidansın ikinci kattaki dairesinde kalmaya devam ediyor. Evin kirasının aylık 6 bin dolar olduğu öğrenildi.
Serenay neden eski sevgilisinin kirasını ödediği bir evde kalıyor? Bu durumun, şimdiki sevgilisi Çağatay ile aralarında bir sorun oluşturmaması biraz garip değil mi?

Eğer bu haber doğruysa akıllara "Çağatay ile Serenay'ın ilişkisi paravan mı?" sorusu geliyor. Bu ikili hakkında aşk yaşıyorlar haberleri çıktığında ilk aklıma gelen dizinin reklamını yaptıkları düşüncesiydi. Diğer düşüncem ise bu ilişkinin bir paravan olduğu yönündeydi. Serenay'ın Murat Süğlün ile yaşadıklarını herkes duydu. Şimdi eğer Serenay, Süğlün'ün kirasını ödediği bir evde kalıyorsa demek ki halen beraberler. Çağatay'ın sevgilisinin eski sevgilisinin kirasını ödediği bir evde kalmasına sessiz kalacağını hiç düşünmüyorum. Demek ki Çağatay-Serenay aşkı Serenay-Murat aşkını gizlemek için uydurulmuş bir şey.
ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN