Berkay, Asena'nın peşinde

Asena Erkin nereye, Berkay oraya! Popçu, adının skandala karıştığı Erkin'le son 15 günde 3 kez pişti oldu. Asena'nın gittiği yerlerde soluğu alan Berkay için 'James Bond gibi takipte' yorumu yapıldı.

Giriş Tarihi: 16.2.2014 12:31 Güncelleme Tarihi: 16.2.2014 12:40

Birkaç ay önce Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in eşi Asena ile adı aşk skandalına karışan Berkay, Türkiye'nin tanıdığı bir isim oldu. Ünlü popçu, son 15 gündeki tavırlarıyla da akılları karıştırdı.

Asena Erkin, futbolcu eşi Caner'le mutluluk pozları verirken, Berkay ise soluğu sürekli Asena'nın gittiği yerlerde alıyor. İki kez Etiler'de Erkin çiftiyle pişti olan popçu, önceki gün de benzer bir olaya imza attı.

CANER YİNE HER ŞEYDEN HABERSİZ!

Yıldız futbolcu, eşiyle Limonata'da oturup sonra biraz ilerideki otomobil galerisine gitti. Caner Erkin, buradan çıkıp Etiler'den ayrıldı. Eşi Asena ise Limonata'ya döndü. Mekana girerken bir görevli Asena Erkin'e; "İçeride Berkay Bey var" uyarısı yaptı. Asena, kapıdan koşar adım kaçtı. Berkay ise birkaç dakika sonra Limonata'dan çıkarak akıl karıştırdı. Sürekli Asena Erkin ile pişti olan popçu için "007 Berkay, James Bond gibi Asena'yı takip ediyor" esprileri yapıldı.

Kaynak: UFUK ÖZCAN / TAKVİM

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Berkay, Asena'nın peşinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN