Tiyatrocular bu albümde şarkı söyledi

Şarkıcı Serap Yağız, bugüne kadar çeşitli tiyatro oyunlarında söylenmiş 12 ünlü şarkıyı bir albümde topladı. Yağız'a albümde; Cem Davran, Erkan Can ve Serkan Keskin gibi ünlü oyuncular da sesleriyle eşlik etti

Giriş Tarihi: 17.2.2014
Müzisyen Serap Yağız'ın uzun süredir üzerinde çalıştığı 'Güneş Şarkıları' isimli albümde; 'Lüküs Hayat Opereti', 'Keşanlı Ali Destanı', 'Azizname', 'Zilli Zarife' ve 'Nereye Payidar' adlı ünlü oyunlarda yer alan 12 şarkı bulunuyor. Yağız, albümdeki parçaları; Erkan Can, Cem Davran, Şebnem Sönmez, Derya Alabora, Serkan Keskin, Çağlar Çorumlu, Sema Moritz ve Tülay Günal gibi oyuncularla birlikte seslendirdi.

'TİYATRO TAM BİR DERYA'
Daha önce türkülere yeni yorumlar getirdiği 'Suların Uğultusu' adlı albümüyle adını duyuran Yağız, son çalışmasıyla ilgili şunları söyledi: "Albüm, yıllardır 'Şeyh Bedreddin Destanı' isimli oyunda rol alan Sacit Akel'i tanımamla şekillendi. O bana 'Neden tiyatro şarkıları söylemiyorsun?' diye sordu. Gördüm ki tiyatro; müzikal olarak da bir derya... Tiyatro şarkıları onlara emek verenlerindir diye düşünüp parçaları onlarla birlikte okudum. Her şarkıyı bir oyuncu arkadaşımla söyledim."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tiyatrocular bu albümde şarkı söyledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN