Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın magazin bombaları

Giriş Tarihi: 21.2.2014 18:01 Güncelleme Tarihi: 22.2.2014 12:19

Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.com.tr'ye değerlendirdi.

İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

FULYA UGAN / Sabah.com.tr

ENİNDE SONUNDA BOŞANACAKLAR
Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında evlenen Tolga Güleç ve Yeliz Şar çifti, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde boşanma kararı almıştı. Ayrılığa daha fazla dayanamayan ünlü çift sorunlarını konuşarak çözdü ve boşanmaktan vazgeçti. Kişisel Instagram hesabından açıklama yapan Güleç, "Önce bu zor günlerimizde yanımızda olan ailelerimize, sonra tüm 'gerçek' dostlarımıza teşekkürler. Karım yanımda, Midyat'ta sıkıntı yok" notunu paylaştı.
Çift, boşanma kararı öncesi sürekli birbirlerine ne kadar âşık olduklarını sosyal medyadan ilan ediyordu. Bir anda boşanma kararıyla gündeme gelip yine aynı hızla barıştıkları ortaya çıktı. Bunun altında bir şey aramalı mıyız? Boşanma olayı reklam mıydı?

Evlilik kararını da çok çabuk almışlardı, boşanma kararını da yine aynı hızla aldılar. Kimse istemez bir yuvanın dağılmasını ama bu çift eninde sonunda boşanacaktır. Benim iddiam bu yönde. Çünkü ilk kavgada boşanma kararı aldılar, bir anda köprüleri yıktılar. Sonrasında ise bir baktık barışmışlar. Geçtiğimiz haftalarda oyuncu çift Melisa Sözen ile Alican Yücesoy'un da boşanma kararını konuşmuştuk. Resmen boşandılar. Onlar da evlilik kararını çok erken almışlardı. Gençler artık ya hiç evlenmiyor birlikte yaşıyorlar, ya da çok çabuk evlilik kararı alıyorlar. Ben Tolga ile Yeliz'in bir sonraki kavgalarında yine boşanma kelimesini kullanacaklarını düşünüyorum. Hatta bu çift hakkında sürekli boşanıyorlar haberlerini duyacağız.

ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN