Esmerlere nazaran daha zekiyim

Ev tekstili üzerine bir marka çıkarmaya hazırlanan Helin Avşar iddialı konuştu: Esmerlerden daha zekiyim. Ben de her türlü durumu çok iyi yönetebilirim

Giriş Tarihi: 28.2.2014
Gazetecilikten DJ'liğe pek çok iş yapan Helin Avşar, şimdi de internet üzerinden satışa sunulacak olan ev tekstili ürünleriyle iş hayatına atılmaya hazırlanıyor. Hellin isimli markanın hazırlıkları için çalışan Avşar; yeni evlenecek çiftler için çeyiz setleri, evde giyilecek kıyafetler, iç çamaşırları gibi ürünler tasarlıyor. Helin Avşar; Şamdan Plus dergisinden Öykü Yazıcıoğlu'na özel açıklamalar yaptı:

GAZETECİLİK TUTKU

Benim bir markam vardı ama şimdi farklı bir iç çamaşırı koleksiyonuyla çıkıyorum. Markayı bu alanda canlandıracağım. Dünya çapında bir marka olmasını istiyorum. Eskiden iddialı olmaktan korkuyordum, artık "Neden olmasın?" diyorum.
Ürünlerimiz arasında yeni evlenen çiftler için çeyiz setleri var. Ayrıca evde giyilecek rahat ama şık kıyafetler ve iç çamaşırları da bulunacak. Bu işin güzel tarafı, satışlar sadece internet üzerinden olacak.
Röportaj yapmaktan ve gazetecilikten kesinlikle sıkılmadım. O benim hiç vazgeçemeyeceğim bir tutku. Bu dönemde herkes gazeteci oldu ama ben bu işi yıllardır yapıyorum. Şimdi de yeni bir sürprizim var. Bu alanda da daha önce yapılmamış, yepyeni bir konseptle okurlarla buluşacağız. Çok heyecanlıyım.
Ben başarılı bir gazeteci olabilmek için bu işi yıllardır yapıyorum ve çok emek veriyorum. Şu an gazeteciyim diyen birçok kişiyi cebimden çıkarırım.
Araştırmalar; aptal muamelesi gören sarışınların hiç de öyle olmadığını ortaya koyuyor. Hatta esmerlere nazaran daha zekilermiş. Ben de öyleyim; esmerlerden daha zekiyim. Akıllı kadın ister sarışın, ister esmer olsun işini bilir. Ben de her türlü durumu çom iyi yönetebilirim.
Ben gezmeyi, eğlenmeyi, arkadaşlarımla vakit geçirmeyi çok seviyorum. Hiçbir zaman bundan vazgeçmem. Artık daha çok yurt dışında vakit geçiriyorum. Oradaki eğlence hayatı bana daha yakın.

YABANCI BİR SEVGİLİM VAR

Yabancı bir erkek arkadaşım var. İşi dolayısıyla yurt dışında, ama sürekli Türkiye'ye geliyor. Yabancılarla kendimi daha rahat hissediyorum. Uzun süredir huzurlu hissettiğim bir ilişki. Özgüveni yüksek bir adam ve beni besliyor. Marilyn Monroe'nun dediği gibi; "Kariyer yapmak harikadır ama soğuk kış gecelerinde kariyerinize sarılıp yatamazsınız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Esmerlere nazaran daha zekiyim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN