Bülent Ersoy'dan Ajda Pekkan açıklaması

Türk Sanat Müziği'nin 'Divası' Bülent Ersoy, önceki akşam bir doğum gününden ayrılırken görüntülendi. Keyfi oldukça yerinde olan Ersoy, hakkında çıkan haberlere açıklık getirdi.

Giriş Tarihi: 5.3.2014 17:25 Güncelleme Tarihi: 5.3.2014 17:33

Bülent Ersoy ve Ajda Pekkan aylar önce polemiğe girmiş, ikilinin arasındaki ipler iyice gerilmişti. Önceki günlerde Ajda Pekkan'ın kovduğu asistanını, Bülent Ersoy'un işe aldığı sıkça konuşuldu. Diva bu konu hakkında "Asistanının dayak yediğini konuşuyorlar. Ajda'ya gelince saklarsınız, ben dövseydim hemen söylerdiniz." diyerek sitem etti.

"BİRBİRLERİNE İÇTEN BAĞLILAR"

Sözlerine öyle bir durum olmayacağını belirterek devam eden Diva, "Semiramis de Ajda da kavgacı bir hanım değildir. Onlar asistanlarıyla çok samimi, birbirlerine çok içten bağlılar. Öyle bir şey olduğunu zannetmiyorum, olsa bile sevgiler saygılar bir kerede tükenmez, tükenirse de gerçek sevgi olmaz." dedi.

BARIŞMA SİNYALLERİ Mİ VERDİ?

Ayaklı Gazete'nin haberine göre; Ajda Pekkan'a övgüler yağdıran Bülent Ersoy, barışmalarının mümkün olup olmadığı sorulduğunda "Yok! Onu demedim. O benim arkadaşım. Kavga etmek ayrı bir mesele. Kavga ettik diye onun hakkında çıkan yalan haberleri düzeltemez miyim? Barışmak, sarılmak filan boş şeyler. O arada onun bana onu yapmaması gerekirdi ben de hırslandım söyledim. Oldu, bitti El-Fatiha!" dedi.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bülent Ersoy'dan Ajda Pekkan açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN