Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Evlilik söylendiği gibi zor değil

Evliliklerinin birinci yılını kutlayan Gözde Sarar-Sencer Can çifti, ilk görüşte aşka inanıyor. Sencer Can, "Evliliğin insanların anlattığı kadar zor olmadığını anladım" diyor

Giriş Tarihi: 12.3.2014
Milli binici Sencer Can ile Sarar Holding'in veliahtlarından Gözde (Sarar) Can evliliklerinin birinci yıl dönümünü kutluyor. Can çifti, Quality of Magazine dergisine evliliklerini anlattı...

Nasıl tanıştınız?
GÖZDE SARAR CAN:
Arkadaşlarımız bizi tanıştırmak için epey çaba sarf etti. En sonunda yalnızca bir yemeğe gitmeye razı oldum. Gidiş o gidiş. İlk görüşte aşk oluyormuş demek ki.
SENCER CAN: İlk tanıştığımız gün, benim doğum günümdü. İlk anda karşımda ciddi bir işkadını gördüm ama çok beğendim. Elektriğimiz tuttu. "Evleneceğim kadın bu" dedim. Hiç tereddüt bile etmedim.

'BİRBİRİMİZİ BEKLEMİŞİZ'
Evlilik teklifi kimden geldi?
G.S.C.:
Birlikte katıldığımız bir iş yemeğinde cebinden yüzüğü çıkarttı, "Daha fazla cebimde duramayacaktı bu yüzük, yarını bekleyemeyeceğim" diyerek evlenme teklif etti. Ben donup kalmıştım. Beni öyle görünce, "Eğer yüzüğü almayacaksan geri koyacağım" dedi. S.C.: O gece evlenme teklif etmeyi kafama koymuştum. Yüzük siparişi vermiştim. O akşam saat 20.00 gibi elime ulaştı. Biraz tez canlıyım. Daha fazla dayanamadım ve misafirlerin yanında yüzüğü cebimden çıkarıp evlilik teklifimi yaptım.

Evlilik hayatı beklediğiniz gibi mi?
S.C.:
Evliliğin insanların anlattığı kadar zor bir şey olmadığını anladım. Biz hakikaten yıllarca sanki hep birbirimizi beklemişiz. İyi ki de evlenmişim. Aile ortamında olmayı, dizi izlemeyi seviyoruz. Şu anda 'Karadayı' en favori dizimiz.

Hiç anlaşamadığınız bir konu var mı?
G.S.C.:
Henüz keşfetmedim. Çok ilginç gelebilir ama gerçekten birbirimiz için yaratılmış gibiyiz. Birbirimizin alanlarına ilgi duyuyoruz. Onun tekstil ile bir alakası yok ama sabırla dinleyip yardım ediyor. Ben de hayvanları çok seviyorum. Sıkılmıyorum onun ortamında olmaktan.

Birlikte yapmaktan hoşlandığınız şeyler neler?
G.S.C.:
Karı-koca dans etmeyi, Latin danslarını çok seviyoruz. Ders almamıza gerek olmayacak kadar uyumluyuz. İçten gelen bir uyum bu. Evleneceğim erkeğin dans edebilmesi çok önemliydi benim için. Ayrıca Sencer'le uzun yemekler ve uzun sohbetlerimiz çok oluyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evlilik söylendiği gibi zor değil
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN