Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öpüşme sahnesi krizi

Başrollerini Turan Özdemir, Perihan Savaş, Sinan Bengier, Seden Kızıltunç ve Burçin Abdullah'ın paylaştığı 'Dursun Çavuş' filminde ilginç bir detay.

Giriş Tarihi: 17.3.2014 10:28

Film çekildiği sırada öpüşme sahnesi olan Burçin Abdullah, o dönemde sevgilisi olan İlker Aksum'dan veto yediği ortaya çıktı.

Abdullah, filmde öpüşme sahnesi olduğunu söyleyince sevgilisi Aksum izin vermedi. Daha sonra yönetmen Ali Engin'in isteğiyle öpüşme sahnesi çekilince Aksum, çileden çıktı.

Milliyet'in haberine göre; öpüşme sahnesine izin vermemesine rağmen istediği olmayan Aksum, filmin yapımcısı Ali Avcı'nın kapısını çaldı. Filmde sevgilisi Burçin Abdullah'ın öpüşme sahnesini yer verilmemesini isteyen Aksu, yapımcı Ali Avcı'dan ricada bulundu. Avcı'da oyuncu Aksum'un isteğini kırmayarak filmin o sahnesindeki senaryoyu değiştirerek yeniden çekilmesi için talimat verdi. Aksum, istediğini alarak yapımcının yanından ayrıldı.

Sahne değiştirilip film bittikten sonra montaj kısmına geçildi. Filmin montaj kısmı bitip her şey hazı oluncada bu defa İlker Aksum'la Burçin Abdullah ilişkisi sona erdi. Öpüşme sahnesini çıkartan yapımcı Avcı, ilişki bitmesinden sonra sitem etti.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öpüşme sahnesi krizi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN