Süreyya Yalçın'ın sırrı ortaya çıktı

Süreyya Yalçın'ın uzun süredir ABD'de oluşunun nedeni ortaya çıktı. İkoncanın, ABD vatandaşlığına geçmek için Miami'de şirket kurduğu söyleniyor.

Giriş Tarihi: 18.3.2014 17:25

Sosyetenin en dikkat çeken isimlerinden Süreyya Yalçın, uzun süre önce Türkiye'den ayrıldı. 12 Kasım'da çıktığı yurt dışı tatiline 9 Aralık itibariyle ABD'de devam eden sosyetik ikoncan, tam 99 gündür Miami'de. Herkes Süreyya Yalçın'ın sadece tatil amaçlı ABD'ye gittiğini zannederken, sosyete camiasında kulaktan kulağa ilginç bir dedikodu yayıldı.

YAKINDA BAŞVURACAK

Dedikodulara göre sosyetik ikoncan Miami'de bir şirket kurup, uzun süredir burada yaşayan Türk arkadaşının vasıtasıyla bir gece kulübüne ortak oldu. Yalçın'ın asıl amacı ise para kazanmak değil, ABD vatandaşlığına geçmekti. Bunun için Miami'den ayrılamayan sosyetik ikoncanın, çok yakında çifte vatandaşlık hakkı kazanmak için resmi başvurularını yapacağı öğrenildi.

NASIL ELDE EDİLİR?

ABD'den çifte vatandaşlık hakkı elde etmek için, en az 18 yaşında olmanız ve en az 5 yıl ABD'de yaşamanız gerekir. Vatandaşlığa geçerken, suç işlememiş olmanız, İngilizce ve ABD tarihi hakkında bilgi sahibi olmanız şarttır.

HER GECE EĞLENCE

Sosyetik ikoncan, Türkiye'deki eğlence hayatını Miami'de sevgilisi ve arkadaşlarıyla birlikte aynen sürdürüyor.

Kaynak: Takvim

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Süreyya Yalçın'ın sırrı ortaya çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN