Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Televizyon kanalını '3 Adam' için aldım

Giriş Tarihi: 20.3.2014

'Medyatik' programına katılan Acun Ilıcalı, "TV 8'i alma kararım '3 Adam'ı, yani Eser, Oğuzhan ve İbrahim'i tanıdıktan sonra kesinleşti. İşin komedi kısmını yapacak kişileri buldum" dedi

Yüksel Aytuğ'un sunduğu 'Medyatik' programına önceki gün Acun Ilıcalı konuk oldu. Ünlü yapımcı ve sunucu, programda şu açıklamaları yaptı:
'Survivor'da kavga olamaz. Burası dingonun ahırı değil! Bir kez kavga olmuştu, onda da Nouma'yı diskalifiye etmek zorunda kalmıştık. 'Survivor', bu sene kızların senesi olacak gibi görünüyor.
Burcu Esmersoy'u çok seviyorum. Burcu ile çalıştık ama çalıştığımızı anlamadan çalıştık. Burcu ailemizin bir parçası oldu. Performanslı bir sunucu zaten. '

O SES TÜRKİYE' JÜRİSİ ŞAŞIRTACAK

'O Ses Türkiye' jürisi için öyle bir isim var ki aklımda, herkes çok şaşıracak. Ebru Gündeş tekrar jüride yer alacak ama henüz toplantı yapmadık. 'Yetenek Sizsiniz'in de jürisi değişecek. Orada da dört jüriye geçmeyi düşünüyoruz.
Eser Yenerler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ı tanıdıktan sonra televizyon kanalı alma kararım kesinleşti. Çünkü ben işin aksiyon ve yarışma tarafında kuvvetliydim. Komedi ve eğlence kısmını yapacak kişileri bulduğuma inandım ve '3 Adam'dan sonra kanalı satın almaya karar verdim.

BEYAZ'I KANALIMDA İSTERİM
Murat Boz, Eser, İbrahim, Ersin ve MFÖ üyelerinin de oynayacağı çok güzel bir dizi projemiz var.
Satın aldığım televizyon kanalında Beyaz'ı isterim. Beyaz gibi bir televizyoncuyu kim istemez ki... Çok başarılı bir arkadaşımız, onu için asla 'Hayır' demem.
Sporla ilgili bir şey yapsaydım Şansal Büyüka'yı ve Rıdvan Dilmen'i alırdım. Büyüka ve Dilmen çok önemli kişiler, onlarla çalışmak isterdim.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Televizyon kanalını '3 Adam' için aldım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN