Bu alışveriş merkezinde yaşamak istiyorum!

Giriş Tarihi: 22.3.2014
İsmi Akasya Acıbadem... Akmerkez grubunun, Anadolu yakasında geçtiğimiz hafta açtığı alışveriş merkezi. Ne yazık ki ismi pek yaratıcı değil. Neyse gelelim konumuza... Akasya o kadar güzel bir alışveriş merkezi ki, Nişantaşı sınırlarından ayrılmayan beni bile Anadolu yakasına taşınmaya ikna edebilir. Ben, içinde varolma duygusu yaratmayan hiçbir şeye güzel demem, hatırlatayım.
tam zevkime uygun
Akasya, doğru tasarımı sayesinde aydınlık mı aydınlık bir yer olmuş. Bir yerden baktığında her yere hakim olabiliyorsun ve kim var, kim yok görebiliyorsun. Aynı zamanda da ferah ve geniş. Mağaza gamı ise tam benim zevkime uygun. Mesela Zara Home evim olsun, misafirlerimi Create and Berral'da ağırlayayım. Ardından, spora gitmeden Oysho'ya uğrayayım. Ayağıma Nike'ları çekip spora başlayayım. Maje ile Rag&Bone gardırobum olsun. Boyner, en samimi arkadaşımın evi olsun. (Bu arada en ama en güzel Boyner mağazası burada. Sanırsınız ki Beymen!) Ardından Hemsley ve Kidzanya'ya gidip içimizdeki çocuğu ortaya salalım. Arada şaşırayım; dizilerin değişmez sponsoru Karaca Home'a girip bakayım neymiş, ne değilmiş. Network iki taraflı mağazasıyla sağlı sollu yolumu kessin. Gireyim içeriye, 'Aa neler varmış Network'te' diyeyim. Toplantı günleri topuklu pabuç rahatlığı için Clarcs'a uğrayıp yeni sezona bakayım. Akşam yemeğine gideceğim arkadaşıma Rebul'dan nostaljik hediyeler alayım. Meşhur Kirpi Cafe'de öğlen yemeğimi yiyeyim, meydanda kahvemi yudumlayayım. Akşam için Mehmet Gürs'ün yeni İtalyan restoranı Trattoria Enzo'ya rezervasyon yaptırayım, ilk gidenlerden olayım. The Body Shop'a girip Londra'daki okul günlerimi yad edeyim. Ve son olarak da kendimi şımartayım; dalayım Victoria's Secret'a, alayım alayım alayım...

GİTMEZSEM ÇILDIRIRIM
Gerçekten 4One'a gitmezseniz çıldırırsınız! Evlilik hazırlığı yaparken aradıkları aksesuvarları bulmayan iki kız kardeşin açtığı bir butik 4One. Çok farklı ve çeşitli gelin aksesuvarları, ayakkabıları, duvaklar ve gelinlikler bulabileceğiniz butik, 26 Mart'ta gelin adaylarına kıyak yapıyor. Nasıl mı? Stil danışmanı Ceylan Atınç, makyöz Melis İlkkılıç ve kuaför Ferit Belli, yılın düğün ve gelinlik trendlerini anlatacaklar. Siz de orada olmak istiyorsanız, randevu almanız yeterli. Evleniyor olsaydım, kesin oradaydım.

TülIN

Korkarak yazıyorum ama her ton mavi göz farı IN. Siz bu makyajı işin ehline yaptırın, olur mu?

TülOUT

Pilates, yoga yaparken bol eşofman giymek cidden OUT. Zaten bu sporlara uygun da değil.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu alışveriş merkezinde yaşamak istiyorum!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN