Antalya'da masal gibi düğün

Giriş Tarihi: 25.3.2014

İşadamı Hasan Ulutaş ile Rusya'da tanışıp aşık olduğu Anna, aşklarını resmiyete döken imzayı Antalya'da attı. Mardan Palace'ta düzenlenen masal gibi düğünde, hem lüks detaylar hem de pembe renk ve romantizm başroldeydi

Türk işadamı Hasan Ulutaş, Rusya'da tanıştığı Anna isimli nişanlısıyla Antalya'daki Mardan Palace'ta masallardaki gibi bir düğünle evlendi. Turkrus.com internet sitesi; ihtişamlı düğünün detaylarını yazarken; Hello dergisinin Rus versiyonu da düğünü sayfalarına taşıdı. Yat tasarım işiyle uğraşan Ulutaş'ın yolu, altı yıl önce işleri sebebiyle bulunduğu Rusya'da Anna ile kesişmiş. O dönem öğrenci olan Anna, Ulutaş ile aşklarının nasıl başladığını şöyle anlatıyor: "Farklı kültürlere mensup olmamız ve farklı ülkelerde yaşamamız, ilişkimizin sağlıklı bir biçimde ilerlemeyeceğini gösterdi. Bir de o dönem benim okulum vardı. Kariyerim açısından okulum benim için çok önemliydi. Bu sebeple başlarda ilişkimizi neticelendiremedik. Fakat Hasan benden hiç vazgeçmedi. Daha sonraki görüşmelerimizde ben Hasan'ı kaybetmemem gerektiğine karar verdim. Ben bu adamı kaybedersem asla kendimi affetmeyeceğim diye düşündüm ve evlenmeye karar verdik."

14 NEDİME EŞLİK ETTİ
Gelin Anna, temelleri Rusya'da atılan aşklarında son imzayı ise Türkiye'de atmaya karar verdiklerini söylüyor. Otel, masallardaki düğünleri aratmayacak şekilde süslenirken; geline 14 nedime, damada ise üç sağdıç eşlik etti. Gelin ile damat, düğünün yapılacağı alana gondolla geldi. Gelin Anna, nikah sırasında ihtişamlı bir gelinlik giyerken, düğünden sonraki davete beyaz bir elbiseyle katıldı. Çift, düğün alanına Aerosmith grubunun 'I Don't Want to Miss' isimli parçasıyla geldi. Düğünde yapılan konuşmalar; hem gelinin, hem de damadın ailelerinin rahatça anlayabilmesi için Rusça ve Türkçe'ye çevrildi. Çift, ilk danslarını ise Elvis Presley'nin 'Cannot Help Falling in Love' şarkısı ile yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya'da masal gibi düğün
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN