Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nişanlılıkta rekora koşuyorlar!

Hollywood'da birçok ünlü çift, yıllar önce nişan yüzüklerini takmalarına rağmen bir türlü evlenmiyor. Çoluk çocuğa karışmaları da onları nikah masasına oturtmaya yetmiyor

Giriş Tarihi: 27.3.2014
Günümüzün en ünlü çiftlerinden birçoğu, evlenmek yerine nişanlı kalmayı tercih ediyor. Aradan geçen yıllara rağmen son imzayı bir türlü atmayan Hollywood yıldızları, nişanlılık süresinde rekora koşuyor. İşte uzun süre nişanlı kalan ünlü çiftler...

ALESSANDRA AMBROSİO-JAMİE MAZUR 5 YIL
2008 yılından bu yana nişanlı olan ve iki çocukları bulunan Alessandra Ambrosio ile işadamı Jamie Mazur'un geçtiğimiz aylarda yollarını ayıracağı iddia edilmişti. Brezilyalı topmodelin menajeri ayrılık iddialarını reddetse de, çift yakın gelecekte evlenmeyi planlamıyor.

ANGELİNA JOLİE- BRAD PİTT 2 YIL
Yedi yıllık ilişkilerinin ardından Nisan 2012'de nişanlandıklarını açıklayan Angelina Jolie ile Brad Pitt, altı çocukları olmasına rağmen hâlâ evlenmeye niyetli görünmüyor.

KATE HUDSON- MATT BELLAM 3 YIL
Önümüzdeki ay nişanlılıklarında üç yılı dolduracak olan Kate Hudson ile Matt Bellamy'nin 2 yaşında bir çocukları var. Son dönemde yaşadıkları problemler nedeniyle düğünlerini erteleyen çiftin bu yıl içinde evlenebileceği söyleniyor.

AMY ADAMS- DARREN LE GALLO 6 YIL
Güzel aktris Amy Adams, 11 yıldır birlikte olduğu Darren Le Gallo'dan 2008 yılında evlenme teklifi almıştı. Le Gallo'dan Aviana isimli bir kızı olan Adams, "Yakın zamanda evlenmeyi düşünmüyoruz" diyerek, altı yıllık nişanlılığın daha da uzayacağını açıkladı.

JESSİCA SİMPSON- ERİC JOHNSON 3 YIL
İki çocuğu olan Jessica Simpson ile Eric Johnson, evlenmek isteyip de bir türlü evlenemeyen çiftlerden... "2014'te evlenmemiz lazım" diyen Simpson, bir yandan da Johnson'la kendilerini 'yaşlı ve evli bir çift' gibi hissettiklerini söylüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nişanlılıkta rekora koşuyorlar!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN