Taylor kendi tavsiyelerine uyamıyor

Şarkılarında hemcinslerine ilişkiler ve erkekler üzerine sayısız tavsiye veren Taylor Swift, konu kendi özel hayatına gelince kurallarını yıkıp sürekli sorun yaşıyor

Giriş Tarihi: 1.4.2014
JAKE GYLLENHAAL
Jake Gyllenhaal ile kısa süreli bir birliktelik yaşayan Taylor Swift, şarkılarında 'Israrcı olmayın' tavsiyesinde bulunuyor. Ancak Gyllenhaal; Swift'ten, kendisini her saat başı aramasından bunalıp ayrılmış!

CONOR KENNEDY
Şarkılarında 'Siz kaçın, erkekler kovalayan taraf olsun' diyen Swift, Conor Kennedy ile ilişki yaşamaya başladıktan sonra bu kuralı unutmuş olmalı. Swift, yakışıklı sosyetiğin evinin yanında bir ev satın almış.

JOE JONAS
Kıskançlığın, özellikle de ayrılığın ardından gelen kıskançlığın kimseye bir şey kazandırmayacağını söyleyen Swift, Joe Jonas'ın kendisini terk etmesinin ardından yakışıklı şarkıcıdan intikam alabilmek için yeni sevgilisini sayısız şarkısına konu etti.

HARRY STYLES
Sık sık "Bazı erkekler çapkındır ve öyle kalmak dışında bir istekleri yoktur. Sadece onlardan uzak durmak gerekir" diyen Swift, Harry Styles söz konusu olduğunda bu sözlerini unuttu. Styles, Swift ile kısa süre geçirdikten sonra ayrılık kararı aldı.

TAYLOR LAUTNER
Yakışıklı oyuncu Taylor Lautner, Taylor Swift'e "Erkek gibi sizi koruyup kollayacak bir adam bulun. Asla siz her şeyi düşünmek zorunda kalmayın" sözlerini unutturdu. Swift terk edildiği bu ilişkinin ardından "Bizim ilişkimizde erkek bendim" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Taylor kendi tavsiyelerine uyamıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN