Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Yasak' izleyiciyi ATV ekranına kilitleyecek

Fikret Kuşkan, Deniz Çakır ve Burak Yamantürk'ün oynadığı, ATV'nin yeni dönem dizisi 'Yasak'; cuma günü başlıyor. Karmaşık bir aşk hikayesini konu alan dizi, ünlü oyuncu kadrosuyla da büyüleyecek

Giriş Tarihi: 7.4.2014
ATV'nin iddialı dizisi 'Yasak', 11 Nisan Cuma akşamı ilk bölümüyle izleyici ile buluşacak. Yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın yaptığı dizinin başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Çakır ve Burak Yamantürk yer alıyor. Senaryosunu Volkan Sümbül, Emre Özdür, Meryem Gültabak ve Ali Demirel'in yazdığı dizinin çekimleri; Beykoz Kundura Fabrikası'na kurulan sette gerçekleştiriliyor. Osmanlı'nın son yıllarında bir konakta geçen dizi; 1883 yılında farklı hayatların birbirine karıştığı bir aşk hikayesini konu alıyor.

FİKRET KUŞKAN-NAZIM BEY
'Calibe'ye aşkı bela olacak
'Nazım Bey', eşini kaybettikten sonra evlenmeyi düşünmez ama karşısına çıkan 'Calibe' onun tüm kararlarını değiştirir. Bu aşk 'Calibe'yle evlenmek için can atan 'Nazım Bey'in başına çok işler açacaktır.

DENİZ ÇAKIR-CALİBE
'Nejat'a olan tutkusu başka
'Calibe', memur 'İhya Bey' ile 'Edibe Hanım'ın ilk çocukları... . 'Calibe', daha çocukluğunda teyzesinin oğlu 'Nejat'a aşık oluyor. 'Nejat' Fransa'dayken, zengin 'Nazım Bey'le evlilik kararı alıyor.

BURAK YAMANTÜRK-NEJAT
Hayatı bir anda değişiyor
Küçük yaşta annesini ve babasını tifo salgınında kaybeden 'Nejat', iki çocuklu teyzesi 'Edibe Hanım'ın yanına yerleştirilir. Tıp eğitimi için Fransa'ya giden 'Nejat'ın hayali 'Calibe'yle bir yuva kurabilmektir.

EZGİ EYÜBOĞLU-ASUDE
Annesinin ölümü üzüyor
'Asude', 'Nazım Bey' ile ölen eşi 'Behiye Hanım'ın ilk çocukları. 'Ali Fuat', kendisi için yanıp tutuşuyor. Ancak henüz aşkla tanışmayan 'Asude', bunu göremiyor. Annesinin erken yaşta ölümüyle hayatın gerçekleri ile yüzleşmesi, 'Asude'yi olgunlaştırmış.

HAKAN YUFKACIGİL-ALİ FUAT
'Asude'yi çok seviyor
'Münevver Hanım' ve 'Fuat Sadi Bey'in oğlu. 'Fuat Sadi Bey'in babası Osmanlı'nın ünlü paşalarından biriydi. 'Ali Fuat' 20 yaşındayken, 'Fuat Sadi Bey' hayata gözlerini yumdu. 'Ali Fuat', 'Asude'ye karşı duygusal hisler besliyor.

GURBEY İLERİ-NABİ
Ailenin haşarı çocuğu
'Nabi', 'İhya Bey' ve 'Edibe Hanım'ın ikinci çocukları... Her zaman dikkati dağınık, aklı havada haliyle anne ve babasını bezdirmiş. Bir tek ablası 'Calibe'nin sözlerini dinliyor. Yakışıklılığı ve tatlı dilliliğiyle halledemeyeceği iş yok.

BUKET DEREOĞLU-MÜNEVVER HANIM
Oğlu onun yaşam kaynağı
'Münevver Hanım', varlıklı bir ailenin üç kız evladından en küçüğü. 'Münevver Hanım', 'Fuat Sadi Bey'i görünce onunla evlenmeyi istedi. 'Fuat Sadi Bey'in arkadaşı 'Nazım Bey'in ölen eşiyle de yakın arkadaş oldu. Eşinin ölümünün ardından oğlu 'Ali Fuat', onun yaşam kaynağı oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Yasak' izleyiciyi ATV ekranına kilitleyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN