Auvintage.com'dan tüm dönemlere ait farklı çizgiler

Online alışveriş sitesi Auvintage.com, “Vintage” anlayışını Türkiye’de popüler hale getirerek tüm dönemlere meydan okuyan, farklı çizgilere sahip tüm parçaları, modaseverler ile buluşturuyor.

Giriş Tarihi: 10.4.2014 11:23

Kurulduğu günden bu yana, vintage tutkunlarına ve modaseverlere en eşsiz parçalara ulaşma imkanı sağlayan auvintage.com, aynı zamanda moda dünyasından en yeni haberleri ve Ahu Yağtu'nun yeni trendlere dair stil önerilerini de takipçilerine sunuyor.

auvintage.com'un "tasarımcılar" bölümünde; Almost 12, Didemin İzi, Eda Erdoğan, Elieen by Aylin Bora, GODD Design, Gözde Atlı, Lady Faith, Minush by Mine Atalar, Meltem Özbek, Nihan Peker, Ozz Hats, Özlem Kaya, Purely by Gamze Saraçoğlu, Selim Baklacı, Seza Batıoğlu, Takıntı by Yasemin Bahadır, Zeyy Jewelery gibi tasarımcıların tasarımlarına yer veriliyor ve en özel parçalar vintage tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Vintage ve ikinci el yaratıcı tasarımların yanı sıra, aynı zamanda günümüz modasını yansıtan en seçkin tasarımcıların ürünlerine de yer veren auvintage.com ile alışverişin keyfi yepyeni bir boyut kazanıyor.

Dekorasyon bölümünde, kendi döneminin nostaljik esintisini günümüze taşıyan, "vintage objeler" in yanısıra; Atölye Kırmızı, Beauty Crafts, Karaca, Kikkerland, NO434, dank! ve Apex halı' dan en trend ürünler de evlerinizin en özel köşelerinde yer almak için sırada bekliyor.

AU Exclusive altında kaliteli ve seçkin markaları ve aynı zamanda doğal kumaşlardan üretilmiş çocuk ürünlerini de bulabileceğiniz auvintage.com; moda dünyasının tüm dönemlerine, sihirli bir kapı açıyor.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Auvintage.com'dan tüm dönemlere ait farklı çizgiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN