'Halk istedikçe Ankara'nın Bağları'nı söylerim'

'Ankara'nın Bağları' parçasını repertuvarına alan ünlü şarkıcı Nilüfer: Bu şarkının benim tarzıma gitmediğini söylüyorlar. Halk bunu istiyorsa, seviyorsa, ben söylerim

Giriş Tarihi: 21.4.2014
Nilüfer, önceki akşam Günay Restaurant'da sahneye çıktı. Ünlü şarkıcı, salonu hınca hınç dolduran izleyicilerin karşısına 'Kavak Yelleri' şarkısıyla çıktı.

'ELİTİST BİR YAKLAŞIM'
Gecede iki kıyafet değiştiren Nilüfer, son dönemde konserlerinde 'Ankara'nın Bağları' parçasını seslendirmesine de değindi. Bazı kişilerin şarkıyı kendisine yakıştıramadığını belirten ünlü şarkıcı, şöyle konuştu: "Herkes benim neden bu türküyü söylediğimi merak ediyor. Bazı kişiler, elitist bir yaklaşımla parçanın benim tarzıma gitmediğini söylemiş. Bu türkünün tarzıma uygun olmadığını iddia edenlere hiç katılmıyorum. Bir süre önce Ankara'ya çok seçkin konukların katıldığı bir geceye gittim. O kaliteli davette 'Ankara'nın Bağları' çalmaya başladı ve herkes ayaktaydı. O halde benim söylememde de bir sakınca yok. Halk bunu seviyorsa, bununla eğlenmek istiyorsa söylerim, söyleyeceğim."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Halk istedikçe Ankara'nın Bağları'nı söylerim'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN