Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Oğullarımla birlikte mutfakta harikalar yaratıyoruz

Ebru Şallı; 23 Nisan için oğulları Beren ve Pars'la özel bir çekim yaptı. Birlikte mutfağa giren ve pilates yapan Şallı, "Her yeri oyun alanı haline getirerek eğleniyoruz. Onlarla vakit geçirmek hem yorucu hem de çok zevkli" dedi

Giriş Tarihi: 23.4.2014
Ünlü manken ve sunucu Ebru Şallı, geçtiğimiz aylarda boşandığı eşi Harun Tan ile evliliğinden olan 10 yaşındaki oğlu Beren ve 3.5 yaşındaki oğlu Pars'la ilişkisini anlattı...
Çocuklarınızla en çok neler yapmayı seversiniz?
Çocuklarımla her şeyi yapabilirim. Onlarla vakit geçirmek çok eğlenceli, aynı zamanda yorucu da. İki erkek çocuğunu zapt etmek kolay olmuyor. Ama benim enerjim de zaten onlarla aynı... Birlikte çok eğleniyoruz. Sinemayı, tiyatroyu, pazarı, marketi oyun alanı haline getirerek, her şeyi birlikte yapıyoruz. Onlar olmadan asla!

ÇOCUKLARA DVD HAZIRLIĞI
İkisi de erkek çocuğu olduğu için çok yaramazlık yapıyorlar mı?
Yaramazlıkları oluyor tabii. Kıskançlık da devreye girince sormayın, çok zorlanıyorum. Ama onların dünyasına girmek aslında çok kolay. Onların dünyasına yumuşak bir şekilde girerseniz, her şey daha kolay oluyor.

Oğullarınızla birlikte mutfakta yemek yapar mısınız?
Pars'la da, Beren'le de mutfağa girmeyi çok seviyorum. Birlikte mutfakta harikalar yaratıyoruz. Beren geçen gün bana çok güzel bir salata yaptı, çok beğendim. Ama Pars mutfağa daha çok yatkın. O şu anda pilav bile yapıyor ama kek yapmayı daha çok seviyor.

Çocuklar için de bir pilates DVD'si çıkaracaksınız, anlatır mısınız biraz?
Evet, böyle bir DVD yapıyorum. Hazırlıkları başladı diyebilirim. Çocuklar için de pilates gerçekten çok yararlı; ne de olsa ağaç yaşken eğiliyor. Ayrıca çocukların postür analizlerini yapıp skolyoz, kamburluk, bel eğriliği gibi sorunlarda da kısa süre de sonuç alıyoruz. Biliyorsunuz; bilgisayar çağı çocukları hareketsiz yaşama itiyor. Bunu pilatesle çözebilirim.

"Beren ve Pars okullarından arta kalan zamanlarını benimle ve babalarıyla geçiriyor. Okuldan döndüklerinde birlikte pilates yapıyoruz. En sevdiğimiz ve eğlendiğimiz anlar da bu anlar... Arada yaramazlıklar yapsalar da pilates en severek yaptıkları sporların başında yer alıyor."

İYİ İNSAN OLMALARINI VE SPOR YAPMALARINI İSTERİM
Beren ve Pars'ın arasındaki farklar, benzerlikler neler?
İkisi de çok hareketli, canlı, neşeli çocuklar... Şu an tabii Beren, Pars'ı yönetiyor. Pars da o ne derse yapıyor. Beren lider yaradılışlı, Pars daha yumuşak geçişleri olan bir çocuk. Tabii Pars henüz 3.5 yaşında, daha çok değişecektir. Zaman geçtikçe aralarındaki farklılıkların daha çok ortaya çıkacağını düşünüyorum.

Çocuklarınızın ileride ne olmasını istersiniz?
Gerçekten bunu çok içten söylüyorum; öncelikle spor yapsınlar ve iyi insan olsunlar. Sonrasında da kalplerinden ne geçiyorsa, kendilerini ne mutlu ediyorsa, o mesleği tercih etsinler.
"İki oğlum olduğu için şanslıyım. Onların sevgileri benim hayattaki en büyük gücüm."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oğullarımla birlikte mutfakta harikalar yaratıyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN