'İlgiden şımaracak bir adam değilim'

Giriş Tarihi: 28.4.2014
Oyuncu Barış Arduç, 'Sadece Sen' isimli sinema filmi ve ATV'de yayınlanan 'Bugünün Saraylısı' adlı dizideki rolleriyle adından söz ettiriyor. Spor akademisinde okurken, okuldan atılan ve daha sonrasında oyunculuk yapmaya başlayan Arduç, kendisiyle ilgili bilinmeyenleri anlattı...
'Bugünün Saraylısı' dizisine beşinci bölümde dahil oldum. Canlandırdığım 'Selim' karakteri, 'Ayşen'in mal varlığını yönetmekle görevli. Bu dizide oynamaktan gayet mutluyum.
Birçok dizi reytinge kurban giderken, bizim dizimiz reyting sıralamasında üst sıralarda yer alıyor. İzleyicinin takdir etmesi güzel.
Liseyi bitirdikten sonra ya konservatuvar ya da spor akademisini okuyacaktım. Ben spor akademisine girdim ve ilk sene okuldan atıldım. Kadere de inanırım. Kendimi oyunculuk yaparken buldum. Şu an mutluyum ve her şey yolunda.
Plan yapmaktan hiç hoşlanmam. Çünkü; ne zaman plan yapsam, karşıma bir engel çıkıyor. Tabii ki; işini iyi yapan, izleyiciye ulaşabilen, beğenilen bir oyuncu olmak şu anki hayalim. Bir işle uğraşıyorsanız, o işin hakkını vermek zorundasınız. Onun için "Şöyle olacağım, böyle olacağım" diyerek büyük laflar etmek istemem.
Diziden sonra sokakta tanıyan ve ilgi gösterenlerin sayısında tabii ki büyük bir artış oldu. Ama zaten akademide okurken de ben ilgi toplayan biriydim. Beğenilmek güzel şey... Sokakta gösterilen ilginin, beni şımartacağını sanmıyorum. Çünkü ben şımarık birisi değilim. Ayakları sağlam basan bir adamım.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'İlgiden şımaracak bir adam değilim'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN