Düşes elbiselerine 62 bin pound harcadı

Cambridge Düşesi Catherine, eşi Prens William ve oğluyla birlikte çıktığı Avustralya gezisinde tam bir servet harcadı. Düşes'in 19 günlük gezi için seçtiği kıyafet ve aksesuvarların toplam bedeli 62 bin pound!

Giriş Tarihi: 29.4.2014
İngiltere Prensi William'ın eşi Cambridge Düşesi Catherine, evliliğinde yaptığı ikinci resmi seyahatini geçtiğimiz günlerde noktaladı. Eşi ve oğlu Prens George ile birlikte Avustralya'yı ziyarat eden Düşes, 19 günde 52 davet ve görüşmeye katıldı. Düşes, tüm dünyanın gözünün önünde olacağı bu seyahat için kesenin ağzını açmış. Giysi ve aksesuvarları için 62 bin pound harcayan Düşes, seyahat boyunca yaklaşık 5 bin pound'luk Cartier marka saatini bileğinden çıkarmadı. Düşes, yanında götürdüğü özel kuaförü için 6 bin pound harcamış.

GEORGE'A 700 POUND
Giydiği her şeye dikkat etmesine rağmen oğlu George'un kıyafetlerine sadece 700 pound harcayan Düşes'in eşi Prens William ise gezi boyunca sadece iki takım elbise giydi. Gömleklerini sık sık değiştiren William, resmi olamayan davetlerdeyse kendi dolabından kıyafetler giydi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Düşes elbiselerine 62 bin pound harcadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN