Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nebahat Çehre'nin kardeşi yıllar sonra ortaya çıktı

Nebahat Çehre, kardeşi olduğunu iddia eden Hasan Çehre’ye “Kardeşim değil, test yaptırsak başı ağrır” diye karşılık vermişti. Ancak ortaya çıkan nüfus kayıt örneği, ünlü oyuncuyu zor durumda bıraktı.

Giriş Tarihi: 30.4.2014 09:13 Güncelleme Tarihi: 30.4.2014 11:11

Su satarak evini geçindiren Samsunlu Hasan Çehre'nin İzzet Çapa'ya yaptığı "Ben Nebahat Çehre'nin herkesten sakladığı ve görüşmeyi reddettiği kardeşiyim" açıklaması ortalığı karıştırdı.

Hasan Çehre, yedi kardeş olduklarını, ancak yıllar içinde ayrı yerlere savrulduklarını, Nebahat Çehre ve annesinin İstanbul'da kendilerine yeni bir hayat kurduğunu, sonrasında da görüşmediklerini söyledi: "Uzun zaman onu bulmaya çalıştım.

Bir gün telefonunu bulup aradığımda 'Nereden buldun numaramı? Ben görüşmek istemiyorum' dedi. Bir daha ne konuştuk ne de karşılaştık." Bu iddia karşısında Nebahat Çehre suskun kalmadı, yanıt aynı gün geldi. Ünlü oyuncu, "Samsunlu ve soyadı Çehre olan herkes kardeşim olduğunu iddia etmeye başladı. Test yaptırırsak başları ağrıyacak" dedi. Ancak ortaya çıkan resmi evraklar, kardeşlik bağını doğruladı.

Nüfus kayıt örneği, Nebahat Çehre ile Hasan Çehre'nin aynı babanın çocuğu olduğunu, ancak annelerinin ayrı olduğunu ortaya koydu. Kayıtlara göre Nebahat Çehre İzzet Çehre ile Fethiye Nar'ın kızı. Hasan Çehre'nin annesinin adı ise Yeter.

Kaynak: Hürriyet

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nebahat Çehre'nin kardeşi yıllar sonra ortaya çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN