Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Senem Kuyucuoğlu'nun babası konuştu

Giriş Tarihi: 8.5.2014 16:36 Güncelleme Tarihi: 8.5.2014 17:44

2009 Türkiye güzeli Senem Kuyucuoğlu, internete sızan fotoğrafları ve olay açıklamalarıyla gündemdeki yerini korurken babası suskunluğunu ilk kez bozdu.

Türkiye'nin konuştuğu kadın Senem Kuyucuoğlu, yıllardır babasıyla görüşmüyordu. Baba İrfan Kuyucuoğlu'nun kızı hakkındaki açıklamaları şöyle;

"KIZIMI İZLERKEN AĞLADIM"

"Senem'in çıktığı yayını izlerken gözlerim doldu ağladım. Kızım için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım. Ben bir babayım ve kızımı seviyorum. Afrika'dayken de kendisine ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım... İstanbul'a gelme imkanım yoktu. Annesi ev hanımı, git dedim kızın yanında dur, yalnız bırakma onu. Kendimde suç bulmuyorum. Elimden geleni yaptım. Herkesin hataları olmuştur, benim de oldu...

"SENEM BENİ GÖRMEMESİ GEREKEN BİR ŞEKİLDE GÖRDÜ"

İşlerim bozulunca ailemle de aram bozuldu. Senem için ne gerekiyorsa yaparım. Senem beni görmemesi gereken bir şekilde gördü! Ben gitmek istiyorum dedim kızımın yanına ama bana mani olundu."

"8 YAŞIMDA BABAMI ANNEMİ ALDATIRKEN YAKALADIM"

Senem Kuyucuoğlu, zor bir çocukluk geçirdiğini, sırf ailesinden uzaklaşmak için modellik yarışmalarına katıldığını 17 yaşında intiharı denediğini ve babasına olan kırgınlıklarını da dile getirmişti. Evli bir adamla ilişki yaşadığı yönünde çıkan haberlere cevaben kendi anne ve babası ayrılmış bir insan olarak kimsenin yuvasını yıkmayacağını ifade eden Senem Kuyucuoğlu "8 yaşında babamın annemi aldattığını görmüş bir insanım bu yazılanlar asla doğru değil. Benim çok yakınımda olan bir insandı birlikte iş kuracaktık" diye konuşmuştu.

TÜRK POLİSİ VE FBI O HACKER'IN PEŞİNDE!

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Senem Kuyucuoğlu'nun babası konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN