Haftanın magazin bombaları

Giriş Tarihi: 10.5.2014 00:50 Güncelleme Tarihi: 11.5.2014 10:28
Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.com.tr'ye değerlendirdi. İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar…

FULYA UGAN / Sabah.com.tr


AYLAR ÖNCE DEDİĞİM GERÇEKLEŞTİ, YİNE HAKLI ÇIKTIM

Hacı Sabancı ile olan ilişkisi hüsranla sonuçlanınca Hakan Baş ile birlikteliğe adım atan Özge Ulusoy, deyim yerindeyse dejavu yaşadı. Hakan Baş ile birkaç kez evlenip barışan ünlü manken, evlilik ısrarından vazgeçince ilişkisini rayına oturtmuştu. Ancak çift bir kez daha yollarını ayırdı. Üstelik bu kez Hakan Baş'ın bir daha geriye dönmek istemediği de dedikodular arasında.

Özge Ulusoy'un Hacı Sabancı ile olan ilişkisinde de Hakan Baş ile olan ilişkisinde de aynı şeyi söylemiştiniz. Her iki aile de Özge'yi gelin olarak kabul etmezler demiştiniz. Dediğinizde haklı çıktınız, çiftten ayrılık haberi geldi. Neden yine evlilik baskısı mı? Hakan Baş'ın bir daha geriye dönmek istemediği konuşuluyor. Son durum nedir?


Haklı çıkmak istemezdim ama maalesef durum bu. Böyle olacağı çok belliydi. Özge, Hakan ile evlenmek istedi. İlk günden beri bu evliliğin gerçekleşmeyeceğini söyledim. Çünkü Hakan'ın ailesini, çevresini biliyorum. Bunun yanında her zaman Özge'nin iyi bir kız olduğunu da söyledim. Özge'nin başına Hacı Sabancı'da ne geldiyse Hakan Baş'ta da o geldi. Hacı da Hakan da Özge'yi çok sevdi fakat iş evliliğe gelince her şey bitti. Özge'nin Hakan'a ya evlenelim ya ayrılalım dediğini, Hakan'ın da ayrılığı seçtiğini düşünüyorum. Çiftin ilişkisinin evliliğe doğru gittiğine dair haberler çıktığında ben hep aynı şeyi söylemiş, bu işin sonunun kesinlikle evlilik olmayacağını iddia etmiştim. Bunun için de bana çok kızmışlardı ancak her şey ortada. Bundan sonra bir daha da bir araya gelmezler.

ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN