Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Neslişah'ın imdadına Cem Hakko yetişti

Hafta sonu Engin Altan Düzyatan ile nişanlanan neslişah Alkoçlar’ın elbisesi, yüzük merasimi öncesi yırtılınca imdadına konuklar arasındaki Cem Hakko yetişti. Gece yarısı Nişantaşı’ndaki Vakko mağazasını açtıran Hakko, Alkoçlar’ın bedenine uygun birkaç elbise getirtti.

Giriş Tarihi: 14.5.2014 11:09 Güncelleme Tarihi: 14.5.2014 11:20

Neslişah Alkoçlar ile oyuncu Engin Altan Düzyatan, cumartesi günü evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Ancak öğrendim ki, sonu çok mutlu bitse de nişanda ciddi bir kabus yaşanmış!

Daha doğrusu kabusu yaşayan, müstakbel gelin adayı Neslişah Alkoçlar olmuş. Çünkü, Alkoçlar'ın nişan töreninde giymek için ünlü modacı Tuvana Büyükçınar'a diktirdiği elbisesi, tam da sıra yüzük merasimine geldiğinde yırtılıvermiş!

VAKKO'YU AÇTIRTIP ELBİSE GETİRTMİŞ

Elbisesi giyilemeyecek kadar yırtılınca morali çok bozulan ve ağlamaklı bir halde odasına çıkan Alkoçlar'ın imdadına, konuklar arasında olan Cem Hakko yetişmiş. Nişana hayat arkadaşı Ronit Gülcan ile giden Cem Bey, Alkoçlar'a dert etmemesini söyleyip anında bir çözüm bulmuş. Cem Bey, kapalı olan Vakko Nişantaşı mağazasını açtırıp Alkoçlar'ın bedenine uyabilecek birkaç elbise getirtmiş. Neslişah Alkoçlar, Cem Bey'in getirttiği elbiselerden Herve Leger imzalı olanını giyip nişan yüzüklerini takmak üzere salona dönmüş.

Cem Hakko'nun yaptığı bu jest için ne desem boş; bravo doğrusu...

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Neslişah'ın imdadına Cem Hakko yetişti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN