Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Uzatmalı aşkların sonu ne olacak?

Kimi üç yıldır nişanlı, kiminin ise altı çocuğu var... Ancak hiçbiri evliliğe yanaşmıyor. Cosmopolitan dergisi, yıllardır birlikte olan ama nikah masasına oturamayan ünlülerin ilişkilerini mercek altına aldı

Giriş Tarihi: 14.5.2014
JUSTİN THEROUX-JENNİFER ANİSTON
Jennıfer Aniston, geçtiğimiz aylarda hamile kaldığını zannedip evlenmek istediğini açıklamıştı ama bu durumu sevgilisine anlatınca Justin Theroux bir anda ortadan yok olmuştu. Aniston'ın hamile olmadığını öğrenen Theroux geri döndü. Ancak evlilik konusu hâlâ belirsizliğini koruyor.

MATTHEW BELLAMY-KATE HUDSON
Eylül 2012'de nişanlandıklarını açıklayan Matthew Bellamy-Kate Hudson çifti, geçtiğimiz ay kısa süreli bir ayrılık yaşadı. Yeniden barışan çiftin evliliği düşünmediği söyleniyor.

BRAD PİTT-ANGELİNA JOLİE
2012 yılında nişanlanan Brad Pitt-Angelina hâlâ evlenmedi. Söylentilere göre; ünlü çift, altı çocuk sahibi çift yakın zamanda aile arasında evlenmeyi planlıyormuş.

DİANE KRUGER-JOSHUA JACKSON
2006 yılından bu yana beraber olan Diana Kruger ile Joshua Jackson da evliliğe yanaşmıyorlardı. Ancak Kruger, geçtiğimiz günlerde parmağında tektaşıyla objektife yansıdı. Ünlü çiftin yakında evlenebileceği söyleniyor.

JON HAMM- JENNİFER WESTFELDT
'Med Man' dizisinin yıldızı Jon Hamm ve 14 yıldır birlikte olduğu Jennifer Westfeldt evliliğe sıcak bakmayan çiftlerden. Hamm, "Jennifer hayatımın aşkı ama biz evlenmeyi hiç düşünmüyoruz" diyor.

ANNA KOURNİKOVA-ENRİQUE IGLESİAS
13 yıldır beraber olan Anna Kournikova- Enrique Inglesias çifti çok mutlu ama evliliğe sıcak bakmıyorlar. Iglesias, şöyle konuşuyor: "Anna'yı çok seviyorum ama evlenince şu ankinden daha fazla mutlu olacağımı düşünmüyorum."

CRİSTİANO RONALDO-IRİNA SHAYK
Aldatma haberleriyle sık sık gündeme gelen Cristiano Ronaldo-Irina Shayk çiftinin gizlice evlendiği söyleniyor. Çünkü Ronaldo, birkaç ay önce katıldığı bir ödül gecesinde "Eşime çok teşekkür ederim" diyerek söylentileri doğrular nitelikte bir açıklama yaptı.

NAOMİ WATTS-LİEV SCHREİBER
2010 yılında çocuklarının babası Liev Schreiber'dan evlenme teklifi alan Naomi Watts, nişanlı olarak hayatına devam etmekten dolayı mutlu görünüyor. Schreiber ise artık nikah masasına oturmak istiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uzatmalı aşkların sonu ne olacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN