Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Coco Chanel güçlü ve kışkırtıcı'

Giriş Tarihi: 22.5.2014

Ünlü oyuncu Kiera Knightley, reklam yüzü olduğu Chanel'in yaratıcısı Coco Chanel'i yere göğe sığdıramadı: Coco Chanel, fotoğraflarında inanılmaz güçlü ve kışkırtıcı görünüyor; özel ve farklı biri

Güçlü oyunculuğuyla dikkat çeken Hollywood yıldızı Kiera Knightley, bu yıl Chanel'in yüzü oldu. Coco Mademoiselle isimli parfümün reklam çekimleri için kamera karşısına geçen Knightley; oldukça seksi, muzip ve ele avuca sığmaz bir kadını canlandırdı. Cosmopolitan dergisi, Kiera Knightley ile yeni reklam filmini konuştu.

ELBİSEMİ YIRTTIM
Reklam çekimindeki favori kareniz hangisi?
Sürat motoru kullanırmış gibi yaptığım sahne. Üzgünüm, şu an kendimi ele veriyorum! Seinne Nehri'nde bir sürat motoru! Sanırım sabahın dördüydü, çünkü güneşi yakalamak istiyorduk. Düşünsenize, bir sürat motoruyla Seinne Nehri'ndesiniz ve güneş üzerinize doğuyor. Bu inanılmaz bir deneyimdi!

Setten ve elbiselerden biraz bahseder misiniz?
Set fazlasıyla sıra dışıydı çünkü bir tür gece kulübüne dönüştürülmüştü. Birbirinin içinden geçip yukarı uzanan merdivenlerin Chanel'in logosu olan CC'yi oluşturduğunu fark etmek eğlenceliydi. Giydiğim elbise Couture koleksiyonundan şık bir parçaydı. Fakat sanırım etek kısmını biraz yırttım!

Coco Mademoiselle seçilmek nasıl bir duygu?
Vanessa Paradis'nin kuş kafesindeki halini hatırlıyorum. Bu yüzden Coco Mademoiselle teklifi bana geldiğinde çok heyecanlandım. Bu gerçekten büyüleyiciydi! Bence Coco Chanel; fotoğraflarında inanılmaz güçlü ve kışkırtıcı görünüyor. Favorim olan fotoğraflarından biri de, sanırım 30'lu yıllarda çekilmişti ve altında bir pantolon, üzerinde de çizgili bir bluz vardı. O her zaman giyilebilecek kıyafetler tasarlayan biri oldu. Ayrıca elegan olmak için eski dönem kadınları gibi görünmek gerekmediğini vurguladı. Bu yüzden çok özel ve farklı!

ENFES BİR KOKU
Kokuyu tek kelimeyle anlatmanız gerekse...
Coco Mademoiselle parfümünü tek kelimeyle betimlemek çok zor... Enfes! İyi bir kelime oldu mu? Aramızdaki bu bağlantının kurulması çok etkileyici. Çünkü Chanel teklifi bana gelmeden iki sene önce parfüm bir arkadaşım tarafından bana hediye edildi. O günden bu yana kullanıyorum.

Peki, ya koku?
Çoğu kadın oldukça şekerli ya da çiçeksi kokuları tercih ediyor. Coco Mademoiselle onlardan değil. Ona androjen bir koku demek istemiyorum ama o bildiğiniz tatlı kadın parfümlerine hiç benzemiyor. O, kendinizi çok daha özgüvenli hissettirecek bir koku.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Coco Chanel güçlü ve kışkırtıcı'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN