Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ebru bana egolarımdan arınmayı öğretti

'Tabi Tabi' adlı albümüyle müzik listelerine hızlı bir giriş yapan Sinan Akçıl, Ebru Şallı ile ilişkisinin kendisine çok iyi geldiğini söyledi: Ebru her zaman kendi ayakları üzerinde durmayı başarmış, sevgisini kimseden esirgemeyen bir kadın. O bana, egolarımdan tamamen arınmayı öğretti

Giriş Tarihi: 27.5.2014
Geçtiğimiz hafta çıkarttığı 'Tabi Tabi' adlı albümüyle kısa sürede büyük başarı yakalayan Sinan Akçıl, albümde sevgilisi Ebru Şallı için yazdığı üç şarkıya da yer vermiş. Albümü hazırlarken parçalı bulutlu bir dönem geçirdiğini ama artık günlük güneşlik bir hayatı olduğunu söyleyen Akçıl ile şarkılarını ve Şallı'yla ilişkisini konuştuk…

'Tabi Tabi' adlı albümünüz, çıkalı daha bir hafta olmasına rağmen kısa zamanda en çok indirilen ilk üç albüm arasına girdi ve 'Tabi Tabi' şarkısı da 300 bin civarında tıklandı. Ne hissediyorsunuz?
Çok mutluyum tabii ki... Son aylarda bu albüm için kendi dünyama kapandığım her güne şükrediyorum şimdi. Bu kadar kısa sürede bu kadar çok ilgi görmek çok güzel.

KASILMAKTAN KURTULDUM!

Bu albüm nasıl bir ruh haliyle ortaya çıktı?
Bu albüm için yaklaşık bir yıl boyunca elimi eteğimi her şeyden çektim. Bu albümü hazırlarken parçalı bulutlu bir dönemden geçtim diyebilirim. Çünkü albümdeki şarkıların çoğunu birebir kendi yaşadığım duygularla yaptım. Gel-gitlerim, mutluluklarım, hüzünlerim oldu. Ama albüm çıktıktan ve güzel geri dönüşler aldıktan sonra benim de meteorolojik durumum değişti ve günlük güneşlik bir hal aldım! (Gülüyor)

Albümün çıkış şarkısı olan 'Tabi Tabi' ile bu yaz rakiplerinize fark atacağınızı düşünüyor musunuz?
Onu bilemem tabii ama isterim ki diğer müzisyen ve şarkıcı arkadaşlarım da güzel şarkılar yapsın ve bu yazı şarkılarla güzel geçirelim. Yine de 'Tabi Tabi' ile ve diğer şarkılarımla en azından insanlara umut verme açısından iddialı olduğumu söyleyebilirim. Zaten bir haftada yakaladığı dinlenirlik oranı da bana destek veriyor.

Justin Bieber'a benzetilmekten sıkıldınız galiba; bu klipte çok farklı bir imaj çizmişsiniz…
Aslında sadece şapka takmayıp saçlarımı doğal bıraktım, o kadar! (Gülüyor) Nihat her şeyin doğal, sabah yataktan kalktığım gibi olmasını istedi. Çekimler için yüzüme pudra bile sürmedik. Bu doğallık da benim çok hoşuma gitti. Artık ben de öyle olmasını istiyorum zaten. Bu durumun işe yaradığı ve bana da bir rahatlık verdiği kesin. Kasılmaktan kurtulmak çok güzelmiş!

ARKADAŞINA GÖNDER
Ebru bana egolarımdan arınmayı öğretti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN