Annesine ücretsiz akbil çıkarttırdı

100'e yakın gayrimenkulü olan şarkıcı Emrah, cimrilikte tavan yaptı. Takvim'in haberine göre, masraf olmasın diye annesine 'ücretsiz' yolculuk şansı tanıyan 'yaşlılık kartı' çıkarttı.

Giriş Tarihi: 30.5.2014 08:07 Güncelleme Tarihi: 30.5.2014 08:14
İşte Emrah farkı!.. 'Küçük Emrah' olarak müzik dünyasına adım atam ve yaklaşık 30 yılda milyonlarca dolar kazanan Emrah, cimrilik konusunda zirve yaptı. 100'e yakın gayrimenkulü olan, Twitter ve Facebook hisseleriyle büyük paralar kazanan Emrah, annesini Ayten İpek'i unutmadığını gösterdi. Emrah'ın annesine belediye otobüslerine bedava binmesi için 'yaşlılık kartı' çıkarttı belirtildi. Her fırsatta annesini çok sevdiğini belirten Emrah'ın Göktürk'te oturan annesini kendi evine aldırttığı da ortaya çıktı.

Bu durum nedeniyle övgü alan Emrah'ın yine cimrilik için bu yola başvurduğu iddia edildi. İddialara göre Emrah, yakınlarına, "Tek başına yaşamandan huzursuzum. Bak anne, yakında çocuğum olacak. Sen onunla ilgilenirsen, bakıcı masrafımız da kalmaz. Senin evini de kiraya verir, bir gelir daha elde ederiz" dedi. Sevgilisi Sibel Kirer'le geçen yılın son aylarında sessiz sedasız nikâh masasına oturan ünlü sanatçının, yeni yatırımlar için de geniş bir portföy incelemesinde bulunduğuna dikkat çekildi. Emrah'ın 'yaşlılık kartı' hamlesi, sosyal medyada geniş yer buldu. İşte o ilginç tepkiler:

YE KÜRKÜM YE...

* Küçük Emrah, tam da kendine yakışanı yapmış. 'Küçük' bir adım atmış.
* Tam bir 'Varyemez'. Bu kadar da olmaz be Emrah.
* Annesine bile cimrilik yapıyor. Unuttuysa, o seni doğurdu Emrah
* Annesiyle gösteriş yapıyor, sonra otobüse gönderiyor.
* Emrah, annenin tüm masraflarını üstlenirim. Tüm anneler kutsaldır.
* Emrah, bir ara bana uğra. Sana burs verelim. İhtiyacın var çünkü.
* Ye kürküm ye. Anladın sen onu Emrah.

Kaynak: Takvim
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Annesine ücretsiz akbil çıkarttırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN