Deniz Seki'nin kardeşi ilk kez konuştu

Giriş Tarihi: 3.6.2014 11:19 Güncelleme Tarihi: 3.6.2014 11:32

Hakkında yakalama kararı çıkan Deniz Seki'nin Antalya'da olduğu iddia edildi. Yakında teslim olacağı söylenen ünlü sanatçının kardeşi Serkan Seki ise ablasının başına gelenlerden Hüsnü Şenlendirici'nin sorumlu olduğunu ima etti!

Takvim gazetesinin haberine göre, yaklaşık 4 yıl önce uyuşturucu ticareti yapmak suçundan yargılanan Deniz Seki'nin mahkemesi sonuçlanmış ve ünlü şarkıcı 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Geçtiğimiz gün hakkında yakalama kararı çıkartılan ancak henüz bulunamayan Seki'nin Antalya'da olduğu iddia edildi. Dedikodulara göre; ünlü şarkıcı, burada bir basın toplantısı düzenledikten sonra teslim olacak...

Bu arada Deniz Seki'nin yeniden cevaezine girecek olmasıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yapan kardeşi Serkan Seki, okları Hüsnü Şenlendirici'ye çevirdi. Kardeş Seki; "Allah şahidimdir, en yakını olarak söylüyorum tek suçu 7 sene önce itle, köpekle arkadaşlık yapmasıdır! Sustuk, susturulduk" dedi.

YASAK AŞK YÜZÜNDEN BAŞLADI...

Bu sözler üzerine gözler; Deniz Seki'nin 7 sene önce yasak aşk yaşadığı klarnetçiye çevrildi. O dönemde güzel şarkıcı da uyuşturucuya başlama nedenini; "Yaşadığım aşk, toplumda kabul görmediği için uyuşturucu kullandım" demiş; hatta Deniz Seki, Hüsnü Şenlendirici hakkında açılan davada tanıklık edip ünlü klarnetçinin kokain kullandığını öne sürmüştü.

(TAKVİM)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Deniz Seki'nin kardeşi ilk kez konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN