Babalar ve kızları

Giriş Tarihi: 8.6.2014
Bazı ünlü babaların kızları o kadar büyüdü ki; babalarının şöhretiyle yarışır hale geldiler. Hepsi 20'li yaşlarında olan bu genç kızlar; ailelerinin bıraktığı mirası devam ettiriyor ya da kendi çizdikleri yoldan gitmeyi tercih ediyor. Cosmopolitan dergisi, Babalar Günü için ünlü babalar ve kızlarını sayfalarına taşıdı

MILEY CYRUS- BILLY RAY CYRUS
Artık kızından rahatsız değil
2006 yılından 2011'e kadar devam eden 'Hannah Montana' dizisinin yıldızı olan Miley Cyrus; 90'lı yılların popüler country şarkıcısı Billy Ray Cyrus'un kızı. Billy Ray Cyrus; yıllar önce, kızının uyuşturucu kullanırken fotoğraflarının basına sızdığı günlerde, Miley'nin geçirdiği değişimden rahatsız olduğunu söylemiş, hatta o günlerde babakızın araları açılmıştı. Şimdi ise Billy Ray Cyrus, sonuna kadar kızının arkasında... Baba Cyrus, kızının son zamanlardaki seksi haliyle ilgili "Kızım çocukluktan, kadınlığa geçiyor ve bunu başarıyla yerine getiriyor" diyor.

MICK JAGGER-GEORGIA MAY JAGGER

Efsane rock'çının model kızı
Georgıa May Jagger; efsane Rolling Stones grubunun solisti Mick Jagger ve model Jerry Hall'un en küçük kızı. 16 yaşından beri modellik yapan Georgia May; Chanel, H&M, Miu Miu, Versace ve Vivienne Westwood gibi markalarla da çalıştı. Bir dönem Madonna ve kızı Lourdes'in markası olan Material Girl'ün de yüzü oldu.

SEAN PENN- DYLAN PENN
Dylan'ın acı çekmesinden çok korkuyor
Oyuncu Robert Pattinson'la görüldüğünden bu yana hafızalarımıza kazınan Dylan Penn'in; usta aktör Sean Penn'le sadece soyadı benzerliği olmadığını öğrendiğimizde; ünlülerin çocuklarının ne kadar hızlı büyüdüğüne inanamadık. Sean Penn, kızının Pattinson'la olan dedikodusundan oldukça rahatsız. Çünkü Pattinson'ın, Kristen Stewart'tan ayrılmasının ardından kızında teselli bulduğunu düşünüyor ve kızının üzülmesinden çok korkuyor. Robert Pattinson ise yakın arkadaşlarına, büyük bir Sean Penn hayranı olduğunu ve usta aktörle ters düşmek istemediğini söylüyormuş.

IRELAND BALDWIN-ALEC BALDWIN
Babasının sesli mesajıyla tanındı
Alec Baldwin ve Kim Basinger'ın kızı Ireland; babasının, telefonuna bıraktığı sesli bir mesajın basına sızmasıyla tanındı. Alec Baldwin, kızı henüz 11 yaşındayken ona ulaşamadığında; telesekretere kızını düşüncesiz olmakla suçlayan bir mesaj bırakmış ve bu yaptığını ona ödeteceğini söylemişti. Bu mesajın basına sızmasının ardından Baldwin, özür dileyerek kızıyla iyi bir ilişkisi olduğunu açıklamıştı. Şimdilerde ise babakızın arasından su sızmıyor.

FRANCESCA FISHER EASTWOOD-CLINT EASTWOOD
Baba desteği ile iyi bir oyuncu olma yolunda
Onu E! kanalında yayınlanan Mrs. Eastwood&Company TV adlı şovdan tanıyoruz. Şovda, Eastwood Ailesi'nin günlük hayatlarına tanık olurken, efsanevi oyuncu Clint Eastwood'un hayatındaki önemli kişileri de yakından tanıma fırsatı buluyoruz. Clint Eastwood ise yapımda zaman zaman gözükmeyi tercih ediyor. 1999 yapımı 'Gerçek Suç'; Francesca Fisher Eastwood'un babasıyla birlikte rol aldığı ilk film. Clint Eastwood'un yönettiği, bu yıl içinde vizyona girmesi beklenen 'Jersey Boys' adlı müzikalde de rol alan Francesca; fotoğrafçı sevgilisi Tyler Shields'in imzasını taşıyan bir filmde başrol oynayacak.

KURT COBAIN-FRANCES BEAN COBAIN
Doğmadan sansasyonlara konu oldu
Nırvana grubunun solisti olan babası Kurt Cobain'i iki yaşındayken kaybeden Frances Bean, daha doğmadan sansasyonlara imza atmaya başlamıştı. Çünkü annesi Courtney Love'ın hamileliği esnasında kokain kullandığı dedikoduları basında yer alıyordu. Hatta daha iki haftalıkken, çok kısa süreliğine de olsa Sosyal Servis tarafından annesinin elinden alınmıştı. Henüz 18 yaşındayken babasının servetinin yüzde 37'sinin sahibi olan Frances Bean Cobain; şimdilerde estetikli burnu, dolgulu dudakları ve törpülenmiş çenesiyle arz-ı endam ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Babalar ve kızları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN