Trabzon'un neşe kaynağı 'Oflu Hoca'

Giriş Tarihi: 12.6.2014

Trabzon'da çekilen komedi filmi 'Oflu Hoca'nın setinden kahkahalar eksik olmuyor. Geçtiğimiz günlerde filmdeki bir sahne için sete getirilen ayı; hem oyuncular ve set ekibinin, hem de Trabzon halkının neşe kaynağı oldu

'Sümela'nın Şifresi' filminin yönetmeni Adem Kılıç'ın yeni komedi filmi 'Oflu Hoca'nın Şifresi'nin çekimleri Trabzon'da başladı. Başrollerini Çetin Altay, Ahmet Varlı, Köksal Engür, Didem Balçın ve Tarık Papuççuoğlu'nun paylaştığı filmin çekimlerine Trabzon halkı da büyük ilgi gösteriyor. Ünlü teknik direktör Yılmaz Vural da filmde konuk oyuncu olarak yer alıyor.

BAŞKANLIK MÜCADELESİ
Filmin bir sahnesinde yer alan bir ayı da; çekim aralarında çalışanların ve oyuncuların neşe kaynağı oldu. Yönetmen Adem Kılıç, ayının rolünü tam anlamıyla yerine getirdiğini söyledi. Senaryosunu Engin Elgün, Hilmi Köksal Alişanoğlu ve Ferhat Ergün'ün birlikte yazdığı film; Çetin Altay'ın canlandırdığı 'Oflu Hoca' ile Ahmet Varlı'nın oynadığı 'Müteahhit Ahmet'in Doğanspor'un başkanlık seçimindeki komik mücadelesini anlatıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Trabzon'un neşe kaynağı 'Oflu Hoca'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN