Babalardan mesaj var

Ünlü babalar Emre Altuğ, Hakan Eratik, Eran Tapan ve Yusuf Atala; Babalar Günü için çocukları ile birlikte poz vererek duygularını paylaştı

Giriş Tarihi: 14.6.2014
Yarın Babalar Günü... Hayatta en büyük desteğimiz olan ve sonsuz güven duyduğumuz babamız; kuşkusuz hepimiz için çok özel. Ama biliyoruz ki; Babalar Günü'nde tüm duygu ve dilekler ortaktır. İşte ünlü babalar ve çocukları da; en içten duygu, düşünce ve mesajlarını Quality of Magazine dergisiyle paylaştı. Bütün babaların Babalar Günü'nü kutlayan Emre Altuğ, Hakan Eratik, Eran Tapan ve Yusuf Atala; çocukları ile birlikte de poz verdi.

'ARTIK ÇİFTE ANLAMLI'
Şarkıcı Emre Altuğ ile manken-sunucu Çağla Şıkel'in iki çocuğu var. 4 yaşındaki Kuzey şu an oyun okuluna gidiyor, Uzay ise henüz 2 yaşında. Emre Altuğ; baba olduktan sonra Babalar Günü'nün artık kendisi için çifte anlam taşıdığını belirterek şöyle konuşuyor: "İlk baba olduğum zaman büyük şaşkınlık yaşadım. Ağzım açık kalakalmışım. Babam da çok şükür yaşıyor. Ayrı şehirlerde oturduğumuz için fırsat buldukça İzmir-İstanbul arasında gidip geliyoruz, hasret gideriyoruz."

'NE EKERSEN ONU BİÇERSİN'
Sahnelerin sevilen sesi Yeşim Salkım'ın oyuncu eşi Hakan Eratik, 3 yaşında olan kızı Ada ve eşinin ilk evliliğinden olan kızı Gizem ile birlikte objektiflere poz verdi. Tüm babaların Babalar Günü'nü kutlayan Eratik şöyle konuştu: "Ben babamı çok seviyorum. Kızlarım da beni seviyor. Sen babanı sever, onun özel günlerini kutlarsan; çocukların da sana aynı şeyi yapar. Ne ekersen onu biçersin." Gizem Salkım ise "Babalar Günü'nü Hakan Ağabey hayatıma girdiğinden beri, yedi yıldır kutluyorum. Babalar, kızlarının hayatında çok özeldir" dedi.

'DOĞUMA TANIK OLAN BİR BABAYIM'
İşadamı Eran Tapan'ın, rahmetli Sakıp Sabancı'nın kızı Sevil Sabancı ile yaptığı evlilikten Melisa adında bir kızı var. 21 yaşındaki Melisa, Richmond Üniversitesi'nde okuyor. Eran Tapan, Babalar Günü'ne ilişkin duygu ve düşüncelerini şu cümlelerle dile getirdi: "Babalık duygusu kelimelerle tarif edilemez. Doğuma giren bir babayım. Doğum mucizesine şahit olduğum o anlar, kızımla da ilk görüştüğümüz anlardı. Boğazım düğümlenmiş, gözyaşlarına boğulmuştum. Baba sevgisiyle yetişmemiş her çocuk eksiktir."

'BABALARIN KIYMETİ BİLİNSİN'
Ekranların sevilen oyuncusu Yusuf Atala, kızı Bükre ile güneşli bir İstanbul gününde poz verdi. 11 yaşındayken babasını kaybeden Yusuf Atala, "Babasız büyümenin ne kadar zor olduğunu bilirim. Arkadaşlarıma 'Benim babam senin babanı döver' diyemedim hiç. Zor zamanlarda arkasına sığınamadım. Herkes babasının kıymetini sağken bilsin" dedi. Kızı Bükre ise "Bütün evlatlar, babaları hayattayken onlara sımsıkı tutunup sarılsın" diyerek mesaj verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Babalardan mesaj var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN