Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İkizlerin hikayesi başlıyor

Anne ve babaları ayrılan ve yıllar sonra bir araya gelen ikiz kardeşlerin hikayesini konu alan 'Diğer Yarım', 20 Haziran'da ATV'de başlıyor. İpek Tuzcuoğlu ve Orhan Kılıç'ın ayrılan bir çifti canlandırdıkları dizide; ikiz kızlarını Gonca Sarıyıldız canlandırıyor

Giriş Tarihi: 14.6.2014
İpek Tuzcuoğlu, Orhan Kılıç, Gonca Sarıyıldız, Yamaç Telli ve usta oyuncu Nevra Serezli'nin başrolünü paylaştığı 'Diğer Yarım" isimli dizinin yayın günü belli oldu. Dizi, 20 Haziran'da ATV ekranlarında başlıyor.

SICAK BİR MAHALLE DİZİSİ

Yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp'in, yönetmenliğini ise Veli Çelik'in üstlendiği dizinin senaryosunda Eda Tezcan ve Gülbike Sonay Üte'nin imzası bulunuyor. Aile ve mahalle yaşamı üzerine kurulan dizi, birbirlerine zıt iki ailenin inatlaşmasını konu alıyor. Dizi, sıcacık bir mahalle dizisi olarak da seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

YILLAR SONRA KARŞILAŞIYORLAR
Dizinin konusu şöyle: 'Meryem'le 'Ecevit', ailelerinin tüm karşı çıkmalarına rağmen evlenirler. Ancak ikili kültürleri, sosyal statüleri konusunda son derece farklıdır. Aşkları haricinde birbirlerinden çok farklı olan 'Meryem' ve 'Ecevit' birkaç yıl içinde sudan bir sebeple kavga eder, her ikisi de inatlarını sürdürür ve boşanırlar. İkiz kızları olan çift mahkemenin, çocukların birinin annede, diğerinin de babada kalmak üzere karar vermesi ile tamamen yollarını ayırır. İkisi de çocukları birbirine göstermemeye yemin eder. Kızları, kendi kültürlerine ve fikirlerine göre yetiştirirken, onlara büyük bir yalan söylerler. Ancak yıllar sonra ikiz kardeşlerin kaderi İstanbul'da birleşir ve kazara çarpışırlar. Yüzleri aynı ama yaşam tarzları taban tabana zıt kardeşler el ele verir ve tüm gerçeklerin yalana dönüştüğü o gün bir karar verirler. Anne-babalarına iyi bir ders verecek ve onları yeniden bir araya getireceklerdir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İkizlerin hikayesi başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN