Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ege'ye hücum başladı!

Giriş Tarihi: 16.6.2014
Bir, iki deneme
Sunucu Burcu Esmersoy, tatil için soluğu Bodrum'da alan isimler arasındaydı. Türkbükü'ndeki Maki Pop Beach'te görüntülenen Esmersoy, önceki gün iskeleye indi. Ayağını denize sokup suyu kontrol eden ünlü sunucu, suyun soğuk olduğunu görünce denize girmekten vazgeçti.

Kafa dağıtıyor
Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Salih Uçan, tatil için Bodrum'u seçti. Önceki gün Yalıkavak'taki Zuma Beach'te denize giren Uçan, daha sonra arkadaşları ile sahilde futbol oynadı. Hünerleriyle kendisini izleyenleri hayran bırakan Uçan, gece de Sess Bar'da eğlendi. Ünlü futbolcu kafasını dağıttığını söyledi.

Çiller'in ikinci torunu yolda
Eski Başbakanlardan Tansu Çiller'in küçük oğlu Berk Çiller, önceki gün eşi Eda Çiller ve kızı ile birlikte Bodrum'daydı. Çift; Türkbükü'nde demirli, Çiller Ailesi'ne ait İnfo adlı tekneye geçmek için bir bota bindi. İkinci çocuğa hamile olan Eda Çiller, bota binerken yardım aldı.

Gündem takibinde!
Tiyatrocu Derya Alabora, tatilini Bodrum Gümüşlük'te geçiriyor. Önceki gün elinde gazetelerle Gümüşlük'te görüntülenen Derya Alabora, gündemi yakından takip ettiğini söyledi.

Çocuklar gibi şen

Manken Özge Ulusoy, hafta sonu Bodrum'daydı. Türkbükü'ndeki Maki Pop Beach'te görüntülenen Ulusoy'un yanında modacı Hakan Akkaya vardı. Akkaya, bir ara Ulusoy'u denize itti; ikili denizin içinde de şakalaştı

Tekneden tekneye geçti

İşadamı Mehmet Dereli, önceki gün Bodrum'daydı. Sunucusu Saba Tümer, Samim Baki ve Mehmet Garan gibi isimlerin bulunduğu tekneyle açılan Dereli, daha sonra başka bir tekneye geçti.

Eski sevgilisiyle konuştu

İşadamı Hacı Sabancı, hafta sonu tatilini Bodrum'da geçirdi. Teknesinde güneşlenen Sabancı'nın elinden telefon düşmedi. Ünlü işadamının, kendisi gibi Bodrum'da tatil yapan eski sevgilisi Özge Ulusoy ile konuştuğu öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ege'ye hücum başladı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN