Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Diğer Yarım'ın kahramanları

Giriş Tarihi: 20.6.2014
Ecevit (Orhan Kılıç)
Yakışıklı, karizmatik, modern bir adam. Seçkin zevkleri ve uğraşları olan, edebiyata tutkun biri... Yerel bir radyonun ve küçük bir antika dükkanının da sahibi... Onun hayatta üç büyük aşkı var: Kızları 'Zeynep' ve 'Esma' ile hiç unutmadığı eski karısı 'Meryem'.

Meryem (İpek Tuzcuoğlu)

Hayatın yükünü omuzlarına almış, fedakar bir Karadeniz kadını. Kızına hem annelik, hem babalık yapıyor. Gururlu ve inatçı. 'Ecevit'e olan aşkını kendisine bile itiraf edemiyor.

Zeynep Hanım (Nevra Serezli)

Dominant ve prensipleri olan bir kadın, 'Ecevit'in annesi. Tüm ömrünü çocuklarına ve torunu 'Zeynep'e adamış. Hayat felsefesi kendi doğrularına inanmak!

Dursun Dede (Sait Genay)

'Esma' ve 'Zeynep'in dedeleri. Eskiden sert biriymiş ma hastalandığından beri şeker gibi. Unutkanlık sorunu var ama ilaçlarını almıyor. Çünkü ilaç içmeyince çok mutlu...

Tarık (Yamaç Telli)

Yakışıklı, karizmatik, duygusal ve varlıklı bir genç. Edebiyat fakültesinde okuyor. Haftada birkaç akşam 'Ecevit'in radyosunda DJ'lik yapıyor. Edebiyata ve yazmaya aşık.

Afet (Eda Çatalcam)

Biyolojik yaşı 33 ama kendisini 20'lerin başında hissediyor. 'Ecevit'in kız kardeşi. Hayata dair en önemli motivasyonu ise evlenip evinin kadını olmak.

Poyraz (Alican Albayrak)

O, Kuzey'in çocuğu, Karadeniz'in hırçın delikanlısı, mahallenin bıçkını, imamın oğlu... Kanlıca- Emirgan arasındaki vapurların birinde çalışıyor. Etrafındaki kızlar ona aşık.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Diğer Yarım'ın kahramanları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN