'Ece bizim gelinimiz aramızda sorun yok'

Giriş Tarihi: 26.6.2014

Ece Erken ile gizlice evlenen oğlu Serkan Uçar'a ateş püsküren baba Nurettin Uçar geri adım attı: Oğlum kötü bir şey yapmadı. Ece bizim gelinimiz; hiçbir sorunumuz yok

Ece Erken'in geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız evlendiği galerici Serkan Uçar, ailesinin sert tepkisiyle karşılaşmıştı. Erken'den 11 yaş küçük olan Uçar'ın babası Nurettin Uçar, İzmir Konak'taki nikahın ardından "Bu evliliği kimse istemiyor. O kişiyi gelin kabul etmiyoruz" demişti.

'SERT TEPKİ VERDİM '
Baba Uçar'ın oğlunu aile şirketlerindeki işinden kovduğu ve kredi kartlarını kapattırdığı da iddia edilmişti. GÜNAYDIN'ın ulaştığı baba Nurettin Uçar, oğluna duyduğu kızgınlığın geçtiğini söyledi: "Oğlum kötü bir şey yapmadı. Ece bizim gelinimiz. Baba olarak bana mutluluk dilemek düşer. Oğlum bize böyle bir sürpriz yapınca ben de sert bir tepki verdim ama bizim Ece ile bir problemimiz yok." Buzların erimesinin ardından Uçar ve Erken'in annelerinin kahvaltıda bir araya geldiği öğrenildi. Nikah sonrası Çeşme'de bir kutlama yapmaya hazırlanan çiftin, baba Uçar'ın isteğiyle İstanbul'da da düğün yapacağı öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Ece bizim gelinimiz aramızda sorun yok'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN