A Haber'de Ramazan coşkusu

Giriş Tarihi: 28.6.2014
Bu Ramazan, A Haber'de ayrı güzel! A Haber, aylardır süren hazırlıkların ardından Ramazan'a iddialı bir giriş yapıyor. Sağlıklı yaşamdan yemek tariflerinin verildiği programlara, dini sohbetlerden aktüel konulara, müzikten habere yok yok! A Haber'de 'İftar Vakti' programı, Ramazan boyunca İbrahim Sadri'ye emanet. Kanalda ayrıca moderatörlüğünü Nihan Günay'ın yaptığı 'Gerçek Düşünce', Ayşe Tüter'le lezzetli tarifler, Ayhan Güngör'le müzikli saatler ve Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ile sağlıklı hayat programları yer alacak.

'GERÇEK DÜŞÜNCE'
Moderatörlüğünü Nihan Günay'ın yaptığı 'Gerçek Düşünce' adlı program, her hafta izleyiciyle buluşuyor. Programda Fatih Çıtlak, Doç. Dr. Ömer Türker ve Doç. Dr. Ekrem Demirli olayların gerçek yanlarını konuşup tartışıyor.

İBRAHİM SADRİ İLE 'İFTAR VAKTİ'
İbrahim Sadri'nin sunduğu ve Doç. Dr. Ekrem Demirli'nin daimi konuk olduğu 'İftar Vakti' programı, Ramazan ayı boyunca A Haber'de ekrana geliyor. Merkez Efendi Camii'nden canlı yayınlanan programa, Eyüp Müftüsü Muammer Ayan da konuk olarak katılıyor.

'HAYAT KÜRLERİ'
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun sunduğu 'İbrahim Saraçoğlu ile Hayat Kürleri' adlı program izleyiciden büyük ilgi görüyor. Sağlıklı yaşam için beslenme önerilerinin verildiği programda, bitkisel çözüm yolları sunuluyor ve şifalı kürler hazırlanıyor.

'LEZZET SOFRASI'
'Ayşe Tüter ile Lezzet Sofrası' adlı yemek programı, her cumartesi A Haber'de ekrana geliyor. Farklı yörelerden yemek tariflerinin verildiği programda, izleyicilerin soruları uygulamalı olarak cevaplanıyor. Ayrıca yemeklerin püf noktaları da anlatılıyor.

'MÜZİK'A'
Ünlü radyocu Ayhan Güngör, 'Müzik'A' adlı programla müzikseverlerle buluşuyor. Programda hem yeni albümlerin tanıtımı yapılıyor, hem de yeni çekilen klipler yayınlanıyor. Programda şarkıcıların konser görüntülerine de yer veriliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
A Haber'de Ramazan coşkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN