Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın magazin bombaları

Giriş Tarihi: 28.6.2014 08:49 Güncelleme Tarihi: 28.6.2014 14:48

Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.com.tr'ye değerlendirdi.

İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

FULYA UGAN / Sabah.com.tr

FUTBOLCULAR SAHADA, EŞLER DIŞARIDA YARIŞTA
Fenerbahçeli yıldız futbolcu Caner Erkin'in, eşi Asena Erkin'e yıldönümü hediyesi olarak villa satın aldığı iddia edildi. Söylentilere göre Caner, eşi Asena'ya, İzmir-Çeşme'de tripleks ve havuzu olan evi hediye etti. Erkin'in ev için 1 milyon TL harcadığı öğrenildi.
Caner Erkin'in eşine aldığı hediyelerden sonra ünlü futbolcular eşlerine aldıkları pahalı hediyelerle sık sık haber olmaya başladı. Son olarak Galasaraylı futbolcu Aydın Yılmaz, eşi Ekin Yılmaz'a evliliklerinin dördüncü yılı nedeniyle 300 bin Euro değerinde son model Porsche Carrera S marka bir otomobil ve 50 bin Euro değerinde 4,5 karatlık tek taş yüzük aldı. Bu durum, eşlerine gösterişli hediyeler alma yarışına mı döndü?

Futbolcular birbiriyle hem saha içinde hem de saha dışında rakip halindeler. Bu yarışa futbolcuların eşleri de katılıyor. Eşleri sahada top koşturan kadınlar arasında enteresan bir rekabet var. Biri sosyal sorumluluk projesinde yer alıyorsa diğeri de bir başka yardım projesinde karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda da alınan hediyeler yarış konusu oldu. Biri eşine pahalı otomobil ya da çanta, saat aldıysa diğerleri de hemen aynı yolu izliyor. Ya eşler evde futbolcuların başının etini yiyor, ya da saha dışında da konuşulmak, gösteriş yapmak için bu hediyeler alınıyor. Biri eşine Ferrari alıyorsa, diğeri de bir bakıyoruz Porsche almış. Şu anda eşlere araba alma ve bunu herkesin gözüne sokma modası var. Hediye alıp duyurmayan da var tabi ama onların azınlıkta kaldığını düşünüyorum. Lüks otomobili alan hemen gazetecilerin olduğu yerlere gidiyor. Bu tamamen gösteriş merakı. Futbolcu eşleri ya modacı oluyor ya da takıcı. Hiçbir şey olamazlarsa da lüks hediyeleriyle ortalarda dolanıyorlar. Şu anda otomobil yarışı var ama bakalım önümüzdeki günlerde başka ne moda olacak.

ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN