Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çetindoğanlar teyakkuzda!

Demsa'nın patronu Cengiz Çetindoğan, Fransa'da bayılıp başını yere çarptı. Beyin travması geçiren işadamının göz tedavisi için ailesi doktor arıyor!

Giriş Tarihi: 30.6.2014
Demet Sabancı Çetindoğan'ın eşi, Demsa Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Çetindoğan ile ilgili çok tatsız bir haber öğrendim! Cengiz Bey; Irak asıllı ünlü mimar Zaha Hadid'e emanet ettikleri ve açma hazırlıklarında oldukları Haliç'teki müzelerine bir tablo daha satın almak için geçen hafta Fransa'nın Toulon şehrinde düzenlenen fuara gitmiş. Ancak ne olduğunu doktorların da öğrenmeye çalıştığı bir nedenle baygınlık geçirip yere düşmüş. Düştüğü sırada da kafasını çok kötü bir şekilde yere vuran Cengiz Bey, apar topar hastaneye kaldırılmış.

SEVENLERİNİ ÇOK KORKUTTU
Kötü haberi alan Demet Hanım, aile doktorlarını da alıp özel uçakla hemen Toulon'a uçmuş. İki gün daha Toulon'daki hastanede yatan Cengiz Bey'i, özel uçakla İstanbul'a getirip hemen Çağlayan Florance Nightingale Hastanesi'nde müşahade altına almışlar.
Çok şükür ki Cengiz Bey'in durumu, ünlü tiyatrocu ve TV sunucusu Kenan Işık'ın durumu gibi değil.
Halen beyin damarlarında küçük küçük kanamalar olduğu için müşahade altında tutulan Cengiz Bey, kendindeymiş.
Hatta hafif hafif doğrulacak, konuşacak kadar iyiymiş.
Bu kazanın Cengiz Bey'de bıraktığı en büyük maraz ise, sağ gözünün görme yetisini kaybetmesi. Ancak Demet Hanım'ın bu konuda da henüz pes etmediğini öğrendim. Tüm dünyada bu konuda işinin ehli olan, eşi Cengiz Bey'in gözünü kurtarabilecek bir doktor arıyormuş. Umarım Allah gönlüne göre verir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çetindoğanlar teyakkuzda!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN