Erdal Acar dilencilere 10 bin dolar dağıttı

Erdal Acar yardımsever kişiliğini yine konuşturdu. Önceki gün İstanbul turuna çıkan işadamı sokakta dilenen çocuklara 10 bin dolar dağıttı.

Giriş Tarihi: 30.6.2014 11:33 Güncelleme Tarihi: 30.6.2014 17:30
Ünlü işadamı Erdal Acar da modacı eşi Emel Hanım gibi yardımsever çıktı. Geçtiğimiz aylarda kanserle mücadele eden 6 yaşındaki Deniz Gülmez'in parasızlık nedeniyle tedavisini yaptıramadığını öğrenen Emel Hanım, hemen devreye girmişti. Ünlü modacı, minik Deniz'in tedavisi için 500 bin Euro bağış yaparak büyük takdir kazanmıştı.

HER YERDE CÖMERT

Kalbi de güzel olan Emel Hanım'dan sonra eşi Erdal Acar'ın da gizlice etrafına yardım yaptığı ortaya çıktı. Yıllardır, gittiği mekanlarda ödediği hesaplar ve attığı yüksek bahşişlerle bilinen Erdal Acar'ın önceki gece yine cömertliği üstündeydi. Şoförüyle birlikte Eminönü ve Sultanahmet'te gezintiye çıkan Acar, yolda gördüğü dilencileri zengin etti.

GİZLEMEK İSTEDİ

Özellikle dilenen Suriyeli çocuklara çok üzülen işadamı gece boyunca 10 bin dolar yardımda bulundu. Yaptığı yardımların her zaman gizli kalmasına özen gösteren Acar, tüm çabalarına rağmen bu yardım gecesinin duyulmasını engelleyemedi. Ünlü işadamının cömert yardımını gören vatandaşlar da tebrik etti. Acar'ın birçok çocuğun eğitim masraflarını da üstlendiği biliniyor.

Kaynak: Takvim

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdal Acar dilencilere 10 bin dolar dağıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN