Senem Kuyucuoğlu'ndan uyuşturucu terapisi

Giriş Tarihi: 6.7.2014 13:44 Güncelleme Tarihi: 6.7.2014 14:37

Uyuşturucudan arınan manken Senem Kuyucuoğlu, 17 gün tedavi gördüğü hastanede tanıştığı madde bağımlılarına yaşamındaki değişimi anlatarak terapi uygulamaya başladı.

Güney Afrika'da katıldığı uyuşturucu partilerindeki fotoğrafları ile gündeme geldikten sonra 6 Mayıs Salı günü İstanbul Narkotik Polisleri'nin nezaretinde uyuşturucu tedavisi için özel bir hastaneye yatırılan manken Senem Kuyucuoğlu, kendisi gibi uyuşturucu batağına saplanan kader ortaklarına destek olmaya başladı.

Yaşadığı sansasyonel günler sonrası 17 gün boyunca süren 'Madde Bağımlılığı' tedavisine olumlu yanıt veren ve sarsıcı günleri geride bırakan 24 yaşındaki Manken Kuyucuoğlu için doktoru, 'Yüzde 100 Olumlu' rapor verdi. Düzenli yaşam ve çeşitli sağlık programları ile rehabilite edilen, doktoru ile sürekli irtibatta olduğu bilgisine ulaşılan Kuyucuoğlu'nun, 'Madde Bağımlılığı' tedavisi kapsamında ayda bir kez kontrolden geçirileceği belirtildi.

Manken Kuyucuoğlu uyuşturucudan arınmasının ardından, İstanbul'da yatırıldığı ve 17 gün tedavi gördüğü özel hastanede tanıştığı ve söz konusu hastanede halen tedavi görmekte olan uyuşturucu madde bağımlılarına, yaşamındaki olumlu değişimi anlatarak özel terapi uygulamaya başladı. Tedavi sonrası oyunculuk, sunuculuk, modellik başta olmak üzere aldığı iş tekliflerini değerlendiren Kuyucuoğlu'nun, uyuşturucu batağına saplanan gençlere yönelik sosyal içerikli bir projede yer almak istediğini dile getirdiği belirtildi. Senem Kuyucuoğlu'nun, uyuşturucu tedavisi gören kişilere daima destek olacağını söylediğinin altı çizildi.

ANNE KUYUCUOĞLU POLİSE TEŞEKKÜR ETTİ

Uyuşturucu tedavisi gördüğü sırada tanıştığı madde bağımlısı kişilerle sürekli olarak telefon aracılığıyla görüştüğü belirtilen Senem Kuyucuoğlu'nun annesi Nergis Kuyucuoğlu da tedavi süreci boyunca kendilerine destek olan herkese teşekkür etti.

Nergis Kuyucuoğlu SABAH'a yaptığı açıklamada, "Tedavisi süreci tamamlandı. Sadece kontrollerden geçiriliyor. Bu süreçte herkesten destek gördük. İstanbul Emniyeti de ilk günlerde bize çok yardımcı oldu, çok teşekkür ederiz. Aile olarak çok mutluyuz" ifadelerini kullandı.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Senem Kuyucuoğlu'ndan uyuşturucu terapisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN