Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eliz Sakuçoğlu'nu hangi şehzade öptü?

Murat Boz-Eliz Sakuçoğlu aşkını bitirdiği iddia edilen bu olay çok konuşulacak!

Giriş Tarihi: 18.7.2014 10:02
Bugünlerde Çeşme sahillerini kasıp kavuran dedikodunun kahramanları olarak yakışıklı popstar, güzel bir kadın ve Kanuni Sultan Süleyman'ın şehzadelerinin adı kulaktan kulağa fısıldanıyor!

Yakışıklı popstar Murat Boz, güzel kadın ise onun 7 yıllık sevgilisi Eliz Sakuçoğlu. İddiaya göre Boz, Sakuçoğlu'ndan ayrıldı ve bu ayrılığın perde arkasında 'şehzadeler' var...

FOTOĞRAFLARINI BİLE SİLDİ

Esin Övet'in haberine göre, Çeşme'deki ahalinin söylediğine göre Eliz Sakuçoğlu geçen hafta katıldığı bir partide Muhteşem Yüzyıl dizisinde Sultan Süleyman'ın şehzadelerini canlandıran yakışıklı bir oyuncuyla öpüşürken görüldü.

Bu olayı öğrenen Boz, Sakuçoğlu'yla 7 yıllık ilişkisine nokta koyup eski sevgilisinin fotoğraflarını Instagram sayfasından sildi. Eliz'in hangi şehzadeyle öpüştüğü ise şimdilik gizemini koruyor!

ŞEHZADELER ÇEŞME'Yİ KILIÇTAN GEÇİRDİ

ON gündür Bodrum'dan yazıyorum. Ama bu sene yeter Bodrum sayfasını kapattım. Şimdi Çeşme-Alaçatı zamanı. Yarın gidiyorum kısmetse. Oradan bombaları aktaracağım. Ama daha gitmeden bombalar ayağıma geliyor.

Murat Boz ile Eliz Sakuçoğlu 7 yıllık ilişkilerini bitirdi biliyorsunuz. Bu bitiş biraz normal olmamış duyduğum kadarıyla. Çeşme ahalisinin söylediğine göre Eliz, Çeşme tatili sırasında Muhteşem Yüzyıl'ın şehzadelerinden biriyle öpüşmüş. Bu herkesin dilinde. Hatta öyle böyle değil bütün Çeşme konuşuyor. Tabii ben söyleyenlerin yalancısıyım. Malum bir deli kuyuya taş atar, o kuyunun etrafında 50 kişi toplanır. Hele ki, bizim sektörde. Neyse ama genellikle çoğu da doğru çıkar.

Bu arada Muhteşem Yüzyıl şehzadeleri demişken kendileri hakkında o kadar çok dedikodu geliyor ki, hangisini yazsam bilemedim. En son "Şehzadeler tüm Çeşme'yi kılıçtan geçirdi" cümlesini duydum, hatta herkes böyle söylüyor ve gülüyor. Artık gerisini siz düşünün. Maşallah beyler mi çok hızlı yoksa hanımlar mı peşlerini bırakmıyor bilemedim.

Kaynak: Habertürk
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eliz Sakuçoğlu'nu hangi şehzade öptü?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN