Yılda 1 milyondan fazla ayakkabı satıyoruz

Kemal Tanca Yönetim Kurulu Üyesi Ece Melike Tanca,1950 yılından bu yana Türkiye'de ayakkabı konusundaki en iddialı markalardan biri olduklarını bu sözlerle ifade etti

Giriş Tarihi: 19.7.2014
Kemal Tanca Yönetim Kurulu üyesi Ece Melike Tanca ile konuştuk:
Şu an 130 Kemal Tanca, 8 Tanca Plus ve bir Tanca Kids mağazamız bulunuyor. Ancak markamızın tüm hikayesi dedemin 1950 yılında açtığı bir mağazayla başlıyor. Gerçekten de bir başarı hikayesi…
Şu an yılda 1 milyondan fazla ayakkabı satıyoruz.
Sekiz kişilik bir tasarım ekibimiz bulunuyor. Tasarım ekibimiz trendleri takip etmek üzere modanın kalbinin attığı her organizasyonu yakından takip ediyor.
Üretimimizin yüzde 70'ini Türkiye'de yapıyoruz. Geri kalan yüzde 30'luk kısmı da İtalya, İspanya ve Portekiz'de yapıyoruz.
2014, yurt dışına açılmamız için hazırlık yılı olacak. 2015 yılı itibariyle yurt dışında mağazalar açmaya başlayacağız. Avrupa'da olmak istiyoruz. Doğru piyasa koşullarını bulduğumuz her ülke bizim hedefimizde. Güney Afrika'da yer almak da hedeflerimizden birisi.
Moda haftalarında yer almamamızın özel bir nedeni yok. Ancak biz her zaman iş birliklerine ve de özellikle genç modacılarla iş birliği yapmaya açığız.
Ülkemize gelen yabancılar ürün kalitemize çok ilgi gösteriyor ve alışveriş yapıyorlar. Kalitemizi görüp bayiliğimizi yapmak isteyenler de oluyor. Biz müşterimizin doğru ayakkabı giymesini sağlıyoruz.

Baştan ayağa beyaz
Yaz sıcaklarında Hollywood yıldızlarının izinden gidin ve beyaz rengin serinliğinden yararlanın
Yaz sıcaklarında siz de Hollywood yıldızları gibi kendinizi beyaz rengin güvenli ve serin kollarına bırakabilirsiniz. Yıldızlar hem gündüz hem de gece beyaz renkli kıyafetleriyle dikkat çekiyor. Beyazı gözlüklerinden ayakkabılarına kadar her yerde kullanan yıldızlar, dikkat çekici ve hoş görünüyor. Ancak tabii ki beyaz rengin, özellikle de iyi bir kumaş seçimi yapılmamışsa nasıl bir felakete neden olabileceğini hepimiz biliyoruz. Bu yüzden siz siz olun, bu trendi takip etmek istiyorsanız fiziksel görünümünüze ve aldığınız giysinin kumaşına özellikle dikkat edin.

600 liranın altında parfüm kullanmıyorlar
Yıldızların parfüm merakı herkes tarafından biliniyor. Ünlü isimler, belli markaların parfümlerinden vazgeçmiyor. Bu markalardan biri de Creed. Türkiye'de Harvey Nichols, Beymen ve Brandroom'larda satılan bu marka, yıldızların da favorisi. Ancak Hollywood yıldızlarının kullandığı bu parfümlerin fiyatlarının 600 TL'nin üstünde olduğunu unutmamak lazım.

Yıldızlar bu takı markasını takibe aldı
Mağazaların ve corner'ların yerini çoktan blog'lar ve Instagram aldı. Moda meraklıları birbirlerini Instagram üzerinden buluyor. Özellikle aksesuvar markaları sosyal iletişim ağları üzerinden geniş kitlelere ulaşıyor. Bu markalardan biri de Trendysisterstr… Kısa sürede 10 bini aşkın takipçiye ulaşan markanın takipçileri arasında Pelin Karahan ve Ayşe Hatun Önal da bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yılda 1 milyondan fazla ayakkabı satıyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN