Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Bol bol lokum ve baharat aldım!'

'Covert Affairs' isimli dizinin Balat'taki çekimlerine katılan ünlü oyuncu Piper Perabo, İstanbul'a hayran kaldığını söylüyor: Ailem ve arkadaşlarım için lokum ve baharat aldım

Giriş Tarihi: 23.7.2014
Başrollerini Piper Perabo ve Oded Fehr'in paylaştığı ABD yapımı 'Covert Affairs' isimli aksiyon dizisinin bazı sahneleri İstanbul'da çekildi. Aksiyon dizisinin Balat'taki çekimleri iki gün sürdü. Tarihi bir evde gerçekleşen çekimlerde rol alan Piper Perabo, set arasında Balat'taki çocuklarla bir araya geldi. Tercümanı aracılığıyla çocukların isimlerini öğrenen ünlü oyuncu, minik hayranlarıyla sohbet etti. Piper Perabo, GÜNAYDIN'A konuştu:
İstanbul'a ilk defa geldim. İki gündür buradayız ama sadece Mısır Çarşısı'nı gezebildim. Ailem ve arkadaşlarım için bol bol lokum ve baharat aldım. Ayasofya'yı ve Sultanahmet Camii'ni çok merak ediyorum; ikisini de en kısa sürede ziyaret edeceğim. İstanbul çok güzel bir şehir.

'Balat hakkında araştırma yaptım'
Dizinin çekildiği Balat'ı çok beğendim; burası çok güzel bir semt. İstanbul'a gelmeden önce Balat hakkında araştırma yapmıştım. Buranın tarihi bir semt olduğunu biliyorum. Ayrıca Balat'ta pek çok film de çekilmiş.
'Covert Affairs'in çekimleri çok yoğun ve yorucu geçiyor ama ben işimi seviyorum. Ancak ekranda kendimi izleme imkanı bulamıyorum.

Piper Perabo dizide 'Annie Walker' isimli bir ajanı canlandırıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Bol bol lokum ve baharat aldım!'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN