Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Prens George'un göz alıcı bir yılı

Prens William ile Düşes Kate'in oğulları Prens George, geçtiğimiz hafta 1 yaşına girdi. Minik Prens; doğduğu günden bu yana birçok ülkeye gitti, adına para bastırıldı ve ünlü dergilere kapak oldu

Giriş Tarihi: 28.7.2014
Geçtiğimiz yıl 22 Temmuz'da dünyaya gelen Prens William ile Cambridge Düşesi Kate'in oğulları Prens George, geçtiğimiz hafta 1 yaşına girdi. İşte her adımı dünya medyası tarafından takip edilen minik Prens'in ilk bir yılından akılda kalanlar:
Pembe yanaklı Prens, henüz 1 yaşına girmeden Vanity Fair dergisinin Ağustos sayısına kapak oldu.

EVLENME TEKLİFİ BİLE ALDI
Şimdiden en gözde bekarlar arasına giren minik Prens, anne-babasının Avustralya'yı ziyareti sırasında 10 aylık bir kız bebekten evlenme teklifi aldı.
Prens William ve Düşes Kate'in söylediğine göre Prens George, bir yıl boyunca çok ağlamış. Öyle ki, annebabası onu kamuya açık alanlara çıkarırken büyük endişeye kapılmış.
Geçen Ekim ayında küçük Prens'in vaftizini kutlamak için adına bozuk para bastırıldı. Bu paraların her birinin değeri; İngiltere'de 80 Pound'a denk geliyor.
1 yaşına bile gelmeden Avustralya ve Yeni Zelanda'ya seyahat eden Prens'e, Avustralya'nın önde gelen bürokratlarından Peter Cosgrove oyuncak bir vombat (Avustralya ayısı) hediye etti.
Nisan ayında US Weekly dergisine kapak olan Prens George; yanaklarına ve gözlerine Photoshop uygulandığı iddialarıyla gündeme geldi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Prens George'un göz alıcı bir yılı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN