Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstanbul'un vâdettikleri

Giriş Tarihi: 8.8.2014
Yazın şehir hayatının ne denli sıkıcı olduğunu hepimiz iyi biliyoruz. Klima altında teneffüs ettiğimiz ofis hayatı ile tatile doyamamanın yarattığı o aklı hovarda sendromun eşiğindeyiz. Bu hafta sonu işler biraz daha farklı sevgili okurum, elimizde seçmen kağıtları ile sandık başında olacağız; o yüzden şehir tıka basa dolu. Bronz tenlerimiz, parmak arası terliklerimiz ile oy vereceğiz. Ben de sizin için İstanbul'un vâdettiklerini kaleme aldım. Belki birkaç saat sizi oyalar, kafanızı sıfırlar.
Büyükada denince ilk akla gelen yerlerden biri olan Aya Yorgi Kilisesi'ne gidebilir, bir mum yakıp dilek dileyebilirsiniz. Ne de olsa yaz daha bitmedi, birçok dilek sıralanabilir; tatile doyamayana patrondan birkaç gün daha izin, kalbi kırıklara yeni ve taptaze bir aşk...

AÇIK HAVADA SİNEMA KEYFİ

Zorlu Center içerisinde bulunan Cantinery veya Morini'de soluklanabilir, yeni sezon alışverişi yapmadan önce keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yazı bitirmeyenlere indirimli ürünler, sonbahar ve kışı getirenlere ise yeni sezon kılık-kıyafetler her yerde... Unutmadan; her iki mekanın da masaları öne taşmış durumda, dolayısıyla esen rüzgar da cabası. Püfür püfür bir gün geçirmek için ideal...
Bugün Enka Kültür Sanat Buluşmaları kapsamında düzenlenen açık hava sinema keyfine ne dersiniz? Aksiyon sinemasının yıldızlarından Liam Neeson'ın 'Non Stop' isimli filmi, yaz akşamında oldukça ilginç olabilir. Sonraki programları web sitesinden takip edebilirsiniz.
Bir Ankaralı başarısı; Big Chefs markası... Gamze Cizreli'nin mekanlarında büyüyen biri olarak, yeni açtığı bu mekan da yine iştahımı kabarttı doğrusu. Sushico ortaklığı ile kurulan yeni mekanın adı; Big Bar&Sushi. Mekan, Anadolu Hisarı'nda hizmet vermeye başladı. Sushiseverlerin ilgisini çekebilecek türden.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul'un vâdettikleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN