Kaprisleriyle herkesi bıktırdılar!

Beyazperdede ve televizyonda ışıldayan Hollywood yıldızları, çalıştıkları setleri kabusa çeviriyor! İşte, bitmek bilmeyen talepleri ve kaprisleriyle set çalışanlarını bezdiren ünlü yıldızların marifetleri...

Giriş Tarihi: 11.8.2014
JENNIFER LOPEZ: Evinde çalışanlarla yüz yüze iletişim kurmayan Lopez, 'diva' tavırlarını setlerde de sürdürüyor. Lopez; geçen yıl bir konser için özel uçak ile stilistleri ve yardımcıları için onlarca otel odası istemiş ve bu isteklerinin hepsi yerine getirilmediği için konsere çıkmayı reddetmişti. Dansçılarının da, ünlü şarkıcının kendilerine kötü davranmasından şikayetçi olduğu, makyaj ve kostüm konusundaki kaprislerinden usandığı öne sürülüyor.
KATHERINE HEIGL: Son yıllarda film setlerindeki sıra dışı istekleri ve kaprisleriyle ün yapan Heigl ile çalışmak, birçok yapımcıya göre tam bir kabus! Heigl'in 2010'da rol aldığı 'Life as We Know' isimli filmde çalışan bir görevli, güzel oyuncu hakkında şunları söylemişti: "Kıyafetler konusunda sorun çıkarıyor. Bir türlü setteki karavanından çıkmıyor. Sürekli senaryoyu sorguluyor."
TERI HATCHER: 'Umutsuz Ev Kadınları' dizisinin yıldızı Teri Hatcher'ın yedi sezon süren dizide set ekibiyle sürekli tartışma halinde olduğu biliniyordu. Rol arkadaşı Nicolette Sheridan, Hatcher için "Dünyanın en kötü kadını" demişti. Setteki negatif tavırlarıyla tepki çeken Hatcher, Eva Longoria ve Marcia Cross gibi rol arkadaşlarıyla katıldığı fotoğraf çekimlerinde de sorun çıkarıyormuş.
LINDSAY LOHAN: Rol aldığı filmlerin setine hep geç kalan ve talepleriyle herkesi bıktıran Lohan hakkında, 2013'te rol aldığı 'The Canyons' filminin yönetmeni Paul Schrader şöyle demişti: "Çekimler bitti ve sonunda özgürüm. 16 aydır Lindsay'in rehinesi gibiydim. O mükemmel bir oyuncu ama davranışlarına söyleyecek söz bulamıyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaprisleriyle herkesi bıktırdılar!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN