Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Söylemezsem Olmaz' yeni isimlerle dönüyor

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz'ın yeni ekibi; Oya Aydoğan, Pakize Suda, Sinan Özedincik ve Duygu Çetinkaya'dan oluşacak

Giriş Tarihi: 17.8.2014
EKRANLARIN sevilen magazin programı 'Söylemezsem Olmaz', yeni yayın döneminde yepyeni kadroyla ekranda olacak. Beyaz TV'de yayınlanan programın kadrosunda; oyuncu Oya Aydoğan, köşe yazarı Pakize Suda, SABAH'la Günaydın eki yayın koordinatörü Sinan Özedincik ve 'Survivor' yarışmasıyla tanınan oyuncu Duygu Çetinkaya yer alacak. Programın sunucuları, duygu ve düşüncelerini şu sözlerle ifade ettiler:

YİNE BAŞARILI OLACAĞIZ

OYA AYDOĞAN: 'Söylemezsem Olmaz' programındaki ikinci senem. Çok mutlu ve gururluyum... Pakize eski arkadaşım, Sinan'ı da eskiden beri tanırım. Duygu'yu 'Survivor' yarışmasından beri takip ediyordum; hatta çok kızıyordum. Bugün tanıştım, çok sempatik ve saygılıymış. Umarım geçen yılki başarımızın üzerine koyarak ilerleyeceğiz.
PAKİZE SUDA: 'Söylemezsem Olmaz'ın bence farklı bir inandırıcılığı vardı. Hayatım boyunca hiçbir zaman yalanın içinde olmadım. Bu program da beni yansıtacak. Ekip arkadaşlarım çok güzel insanlar. Oya zaten benim çok eski arkadaşım. Umarım her şey benimle daha da iyi olacak.
SİNAN ÖZEDİNCİK: 'Söylemezsem Olmaz' ekibi beni çok heyecanlandırdı. Yılların Oya Aydoğan'ı, yılların Pakize Suda'sı... Duygu ekibin en genci, en hareketli ve en heyecanlısı; programa büyük renk katacak. 'Söylemezsem Olmaz' geçen yıl çok büyük bir başarı elde etmişti, bu başarının devamının geleceğini ve dopdolu bir sezon geçireceğimizi düşünüyorum.
DUYGU ÇETİNKAYA 'Söylemezsem Olmaz' bugüne kadar Türkiye'de takip ettiğim en tarafsız, en kaliteli magazin programıydı. Kadroya dahil olduğum için çok mutlu ve heyecanlıyım. Ekipteki herkes sektörde çok önemli insanlar; onlarla aynı masayı paylaşmak benim için ayrı bir onur olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Söylemezsem Olmaz' yeni isimlerle dönüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN