Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Kalp Hırsızı' bu akşam başlıyor

Giriş Tarihi: 31.8.2014
ATV'nin yeni dizisi 'Kalp Hırsızı' bu akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek. Yapımcılığını Birol Güven'in üstlendiği diziyi Emre Kavuk yönetiyor. Dizinin senaryosu ise Birol Güven ile Yaşar Arak'a ait. Başrollerini Mine Tugay ve Kenan Ece'nin paylaştığı dizi; bir çocuk annesi antikacı 'Defne' ile sanat hırsızı olan 'Tekin'in ilişkisini konu alıyor. 'Kalp Hırsızı'nda yer alan karakterler şöyle:

DEFNE
Mine Tugay

30-35 yaşlarında genç ve güzel bir kadın olan 'Defne', antika işiyle uğraşır. Kocası, tarafından terk edilen genç kadının bir oğlu vardır.

TEKİN
Kenan Ece

Bir sanat hırsızı olan 'Tekin', 30-35 yaşlarındadır. Genç adam aynı zamanda bir sahaf işletir. 'Tekin'in amacı hasta kardeşini tedavi ettirmektir.

BORA
Berk Pamir

'Defne'nin oğlu olan 'Bora', 8 yaşındadır. Henüz doğmadan babası tarafından terk edilen 'Bora', baba özlemi yüzünden hiç konuşmaz.

SAVAŞ
Arda Esen

Genç bir işadamı olan 'Savaş', 'Defne'den hoşlanmaktadır. Ancak genç kadından beklediği ilgiyi göremez. 'Savaş', 30-35 yaşlarındadır.

TAYYAR
İştar Gökseven

İşadamı kimliğinin arkasına saklanan 'Tayyar', 'Tekin'in çaldığı sanat eserlerini pazarlar. 'Tayyar' ayrıca 'Tekin'e yeni görevler verir.

SİNAN
Erdem Baş

Hırsızlık çetesinin üyelerinden olan 'Sinan'ın uzman olduğu alan tablolardır. 'Sinan', ressamların tablolarını başarıyla kopyalamaktadır.

FİLİZ
Selin Ortaçlı

'Tekin'in kurduğu hırsızlık çetesinin tek kadın üyesi 'Filiz'dir. Bilgisayar kullanımında uzman olan 'Filiz', 'Tekin'e büyük bir aşkla bağlıdır.

KEMAL
Eser Eyüboğlu

Dört kişilik hırsızlık çetesinin son elemanı ise 'Kemal'dir. Genç adam sahte evrak hazırlama konusunda çok beceriklidir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kalp Hırsızı' bu akşam başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN